Z jakimi dziewczynami chłopcy nie chcą chodzić? W tym wpisie przedstawimy Wam 7 takich typów.

Wygląd – choć jest bardzo ważny – to jednak nie jest (a przynajmniej nie powinien być) sprawą nadrzędną w przypadku związków. Ładne ,,opakowanie” to nie wszystko, bo liczy się również charakter. Można wyróżnić pewne typy zachowań, których chłopcy nie lubią. Dziewczyny, które zachowują się w ten sposób mogą mieć problem ze znalezieniem chłopaka. Sprawdź, o jakie typy chodzi.

Typy dziewczyn, z którymi chłopcy nie chcą się wiązać

#1. Szefowa

Lubi mieć wszystko pod kontrolą i nie godzi się na sprzeciw. Nie każdy chłopiec lubi być pod pantoflem. Szefowa robi wszystko, aby podporządkować sobie ukochanego i jest bardzo niezadowolona, gdy on próbuje się przeciwstawić.

#2. Rzep

Gdziekolwiek on jest, tam jest i ona. Gdyby tylko mogła, chodziłaby z nim również do łazienki. Spotkanie z kumplami? Przecież nie będzie im przeszkadzać. Mecz? Jest nudny, ale przecież może się w tym czasie po prostu do niego poprzytulać. Wolna sobota i szansa, żeby się wyspać? Rzep czeka pod drzwiami już od samego rana, bo przecież tak bardzo się stęskniła! Każdemu chłopakowi przyda się odrobina wytchnienia, bo prędzej czy później może poczuć się osaczony.

#3. Mama

,,Zjedz śniadanie, załóż szalik, ubierz tę bluzę. Wszystko zabrałeś? O wszystkim pamiętasz?” – on nie potrzebuje drugiej mamy, więc chociaż dziewczyna bardzo go kocha i się o niego martwi, powinna pozwolić mu (chociaż czasem, prosimy!) zadbać samemu o siebie.

#4. Panna ,,wszystko na nie”

Oczekuje zaangażowania w związek i starania się, ale od siebie nic nie daje. Nigdy nie wychodzi z inicjatywą, a każdą propozycję odrzuca. Sama nie wie czego chce i to jest w tym wszystkim najgorsze. Chłopcy nie lubią tego typu dziewczyn.

#5. Obrażalska

Chce być traktowana jak księżniczka, a gdy tylko coś jej nie pasuje, to po prostu się obraża. Obowiązkiem chłopaka jest w tej sytuacji przeprosić za swoje złe zachowanie i dopóki tego nie zrobi, dobry humor ,,obrażalskiej” nie powróci.

#6. Zazdrośnica

Wystarczy spojrzenie, uśmiech lub niewinna rozmowa, by zazdrośnica poczuła się zagrożona. Przeprowadzanie wywiadu, przeglądanie telefonu, a może nawet szpiegowanie. Zazdrośnica jest w stanie zrobić naprawdę wiele, aby upewnić się, że jej ukochany jest wierny.

#7. Królowa dramatu

Ze wszystkiego potrafi zrobić aferę i nawet najdrobniejsza błahostka może przerodzić się w prawdziwy dramat. Łzy i lament to dla niej chleb powszedni, tylko mało który chłopak zniesie to na dłuższą metę.

Czytaj także: Na co chłopcy zwracają uwagę podczas pierwszego spotkania?

dziewczyny których nie chcą chłopcyŹródło zdjęć: Pexels

4 KOMENTARZE

  1. Hej, możecie zrobić post jak nie być zbyt łatwa? Jak chłopak zarywa, on też Ci się podoba ale nie chcesz żeby miał Cię tak łatwo, żeby się trochę potrudził żeby się zdobyć, ale jednocześnie nie stracił nadziei

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj