Wspólne Święta z chłopakiem
Źródła: https://weheartit.com/entry/322843196 | https://weheartit.com/entry/324266166

Przed Tobą pierwsze wspólne Święta z chłopakiem? Sprawdź, jak możecie je spędzić!

Święta już za moment! Dla nas wszystkich jest to czas radości, ale nastolatki, które są w związkach, mogą mieć mały problem. Jak spędzić czas z rodziną, ale jednocześnie nie musieć rezygnować z widzenia się z chłopakiem? Poniżej podpowiadamy, jak to wszystko ze sobą pogodzić!

Wspólne Święta z chłopakiem – jak je zorganizować?

Święta to wspaniały czas, kiedy możemy spędzić więcej czasu z rodziną, ale jednocześnie często zdarza się, że odczuwamy również tęsknotę za naszą drugą połówką. Na szczęście nie musi tak być. Poniżej przedstawiamy dostępne możliwości.

#1. Wspólna kolacja wigilijna

To rozwiązanie (prawie) idealne. W końcu będąc w związku, chcemy przeżywać wspólnie tak wyjątkowe momenty. Niestety w tym wypadku rodzina jednej ze stron będzie zawsze poszkodowana, więc może to rodzić pewien sprzeciw. Warto jednak poruszyć ten temat z rodzicami i upewnić się, co o tym myślą.

#2. Wspólne przygotowania

Jeżeli nie macie możliwości zjedzenia razem kolacji, to możecie spróbować spotkać się wcześniej. Dobrym pretekstem będzie pomoc w przygotowaniach do wieczerzy, a może okaże się to argumentem przemawiającym za tym, aby jednak zjeść wspólnie kolację.

#3. Spotkanie po kolacji

Zakochani, którzy mieszkają niedaleko siebie mogą spróbować wymknąć się z domu po kolacji. Oczywiście odradzamy zatajanie tego faktu przed rodzicami, bo może się to dla nas skończyć bardzo nieprzyjemnie.

#4. Wspólna Pasterka

Wiele rodzin co roku chodzi na Mszę Pasterską. Zazwyczaj odbywa się ona o godzinie 22 lub 24. To może być świetna okazja, aby spotkać się ze swoją drugą połówką. Może nawet będzie to pretekst, aby Wasze rodziny się poznały?

Jeżeli żadna z powyższych opcji nie wchodzi w grę, to pozostaje Wam spotkanie w kolejne dni lub (ostatecznie) po Świętach. Z pewnością przyjdzie taki moment, że będziecie mogli wspólnie spędzać te wyjątkowe dni, także głowa do góry!

Polecamy: Jak polubić się z mamą chłopaka?

Wspólne Święta z chłopakiem
Źródło: https://weheartit.com/entry/322843196

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj