Źródło: https://weheartit.com/entry/103569147

Zastanawiasz się, co robi większość dziewczyn, ale nie chcą się do tego przyznać? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź!

Każdy z nas ma jakieś sekrety, o których wolimy nie mówić. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy kilka przykładów, o których większość z nas mówi niechętnie. Jeżeli jesteś ciekawa, to czytaj dalej!

Wstydliwe rzeczy, które robi większość dziewczyn

#1. Obgadywanie znajomych

Większość dziewczyn nie potrafi się powstrzymać i plotkuje na temat swoich koleżanek. Najczęściej powiernikiem tych opowieści jest chłopak, a w przypadku jego braku są to przyjaciółki.

#2. Stalkowanie byłych chłopaków

Dziewczyny lubią wiedzieć co słychać u ich eks, nawet jeżeli to one zakończyły związek i nie czują już nic do byłego chłopaka. Przeglądanie profili społecznościowych lub podpytywanie wspólnych znajomych częste zachowania.

#3. Odczuwanie satysfakcji, kiedy byłemu chłopakowi gorzej się wiedzie

Wiele dziewczyn sprawdza, co słychać u ich byłych chłopaków nie tylko ze zwykłej ciekawości, ale również po to, aby się dowartościować. Jeżeli znajdą dowody na to, że ich eks wiedzie się gorzej, to odczuwają wtedy satysfakcję.

#4. Zostawianie po sobie nieporządku

Chociaż przyjęło się, że to faceci zostawiają po sobie większy nieporządek, to dziewczyny również potrafią nieźle nabałaganić. Szczególnie dotyczy to miejsc publicznych. Podniesiona klapa w toalecie, brudne kubki na biurku, nieumyte naczynia w zlewie to często spotykane przypadki.

#5. Wyręczanie się bliskimi

Wiele dziewczyn wykorzystuje fakt, że są drobne i słabe, aby wyręczać się innymi. Początkowo są to rodzice lub rodzeństwu, a później partner. Takie zachowanie zdecydowanie częściej dotyczy dziewczyn niż chłopców.

Jakie wstydliwe zachowania dodałabyś do naszej listy? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: 6 tipów na efektowny GLOW UP

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj