efektowny GLOW UP
Źródło: https://www.pinterest.fr/pin/538250592957298234

Marzy Ci się GLOW UP, ale nie masz pomysłu, jak się za niego zabrać? W tym wpisie znajdziesz 6 tipów, które Ci w tym pomogą.

Glow up co to?

Wiele osób zastanawia się, czym tak właściwie jest glow up. Z angielskiego oznacza to: wyładnieć, wyglądać lepiej niż kiedyś. Tak naprawdę nie oznacza to jednak tylko przemiany wizualnej, ale również tą wewnętrzną.

Nie chodzi tylko o to, aby wyglądać dobrze, ale przede wszystkim o to, aby czuć się ze sobą dobrze. Dopóki sama siebie nie pokochasz, inni również tego nie zrobią. Jak w takim razie to zrobić? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

6 tipów na efektowny GLOW UP

#1. Wpleć dobre nawyki w swój plan dnia

Dobre nawyki pomagają nam stawać się jeszcze lepszymi i bardziej zdyscyplinowanymi, a dodatkowo lepiej wyglądać i dobrze czuć się we własnym ciele. W zależności od tego, czy masz więcej czasu rano, czy wieczorem, postaraj się wpleść dobre nawyki w swój plan dnia, tak aby stały się one Twoją rutyną. To może być 10-minutowa sesja jogi o poranku albo azjatycka pielęgnacja twarzy (więcej na ten temat przeczytasz we wpisie: 10 kroków do pięknej cery – pielęgnacja azjatycka + propozycje kosmetyków).

#2. Pozbądź się kompleksów

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to takie proste, ale z drugiej strony nikt nie mówił, że będzie łatwo. Aby przejść wewnętrzną przemianę, powinnaś pozbyć się tego, co nie pozwala Ci pokochać samej siebie. Zacznij od określenia swoich największych kompleksów, aby w kolejnym kroku móc opracować sobie plan działania, jak je pokonać. Małymi krokami osiągniesz w końcu zamierzony cel.

#3. Zmień swój wygląd

Kiedy już uda Ci się wprowadzić pozytywne zmiany w swoim wnętrzu, pora wziąć się za ?naprawianie” wyglądu. Pamiętaj, aby nie być wobec siebie zbyt krytyczną. Szukając pomysłów na metamorfozę, nie porównuj się z tzw. Insta Girls, które swój perfekcyjny wygląd zawdzięczają filtrom, odpowiednim pozom, mocnemu makijażowi i ciuchom otrzymanym w ramach licznych współprac. Zacznij od małych modyfikacji, dzięki którym spojrzysz w lustro z satysfakcją. Nowe ubrania, zmiana koloru włosów, inny makijaż – tyle wystarczy, aby poczuć i zobaczyć różnicę!

#4. Zmień swoje otoczenie

Jeżeli pracujesz nad tym, aby Twoje wnętrze i wygląd zewnętrzny były piękne, to powinnaś również postarać się, aby Twoje najbliższe otoczenie takie się stało. Pozbądź się niepotrzebnych przedmiotów i postaraj się utrzymywać względny porządek wokół siebie, tak aby GLOW UP dotyczył każdej możliwej sfery Twojego życia.

#5. Zacznij błyszczeć dosłownie!

Nałóż rozświetlacz na policzki albo cień z mieniącymi się drobinkami na powieki, a usta pomaluj błyszczykiem. Zadbaj o swoje zęby (zacznij używać pasty wybielającej lub odwiedź dentystę i poproś, aby polecił Ci odpowiednią dla Ciebie metodę wybielania). Dzięki temu Twoje zęby będą jaśniejsze, a Twój uśmiech zyska błysk.

Czytaj także: 5 trików na promienną cerę o poranku

efektowny GLOW UP
Źródło: https://weheartit.com/entry/353418892

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here