Źródło: Pinterest

Oto lista rzeczy, których najbardziej brakuje nam po rozstaniu z chłopakiem.

Za czym najbardziej tęsknimy po rozstaniu?

Zapach jego perfum. Być może przez jakiś czas po rozstaniu czułaś jeszcze jego zapach na swojej poduszce. Teraz to tylko wspomnienie, ale mimo tego, gdy poczujesz TE perfumy u kogoś innego, rozglądasz się nerwowo dookoła.

Jego rodzina. Jeśli miałaś z nimi dobry kontakt, nie ma się co dziwić, że Ci ich brakuje. Tym bardziej, że nie spotkasz ich nigdy więcej.

Wasze gesty i powiedzonka. Z pewnością mieliście Wasze wspólne rytuały, śmieszne teksty, żarty. Coś, co było tylko Wasze. Możesz co prawda spróbować przenieść je na kolejny związek, ale to już nie będzie to samo.

Jego dotyk. Pocałunek, jego ciepło, sposób, w jaki trzymał Cię za rękę. Być może przestałaś zwracać już na to uwagę, bo te drobne gesty Ci spowszedniały, ale na pewno po rozstaniu to jedna z kilku rzeczy, których brak może bardzo doskwierać.

Znajomi. Będąc z nim w związku, poznałaś na pewno kilka nowych osób, z niektórymi może nawet się zaprzyjaźniłaś, jednak zazwyczaj jego znajomi, po rozstaniu, zrywają kontakt z (byłą) dziewczyną kumpla.

Jego bluza. Bo w końcu nie ma wygodniejszej części garderoby, w której byłoby równie ciepło.

Wspólne spędzanie czasu. Być może nie było między Wami idealnie, ale przynajmniej nie czułaś się samotna. Miałaś z kim iść do kina i na pizzę. Teraz niestety musisz znaleźć sobie inne towarzystwo.

Jego zwierzątko. Nie ważne czy miał psa, czy kota, z pewnością przywiązałaś się do jego pupila. To normalne, że może Ci go brakować, szczególnie jeśli sama nie masz żadnych zwierząt.

Polecamy: Nieudany pierwszy raz – co robić?

Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj