Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz 6 negatywnych zachowań, które mogą zniszczyć Twój związek.

Związek nie jest dany raz na zawsze. Trzeba cały czas zabiegać o drugą osobę i dbać o nią, a wtedy dobro, które damy, wróci do nas z podwójną siłą. Aby sielanka trwała jak najdłużej, trzeba też unikać pewnych zachowań, które mogą popsuć naszą relację.

Zachowania, które mogą zniszczyć Twój związek

#1. Ciągła krytyka

W każdym związku przychodzi taki moment, że zaczynasz zauważać coraz więcej wad partnera. Jego niedoskonałości powodują, że zaczynasz go krytykować i wytykać wszystkie błędy. Uważaj, bo to się może źle skończyć. Szczególnie, jeśli z Twoich ust padają jedynie negatywne słowa, a nigdy żadne pochwały.

#1. Nadmierne denerwowanie się

Każdemu mogą czasem puścić nerwy i nie ma w tym nic dziwnego. Niekiedy zdarza się jednak, że wyładowujemy naszą złość na chłopaku. Znacie to powiedzenie, że ?Jeśli Twoja dziewczyna ma zły dzień, to Twój dzień też taki będzie??. Właśnie o to chodzi. Zakochany chłopak jest w stanie naprawdę wiele znieść (nawet to, że jesteś czasem zołzą), ale pewnego dnia może stracić cierpliwość.

#3. Obrażanie się bez powodu

Ten punkt jest bardzo podobny do poprzedniego. Oczywiście dziewczyny zawsze mają powód, żeby się obrazić, tylko chłopcy rzadko kiedy potrafią się go domyślić 🙂 Do tego zalicza się również słynne ?Nie jestem obrażona, tylko mi smutno?. Żadna z nas nie jest święta, ale niestety chłopcy bardzo nie lubią naszych fochów, więc postaraj się je ograniczyć do minimum, a najlepiej w ogóle z nich zrezygnuj – szczera rozmowa to o wiele lepsze wyjście z sytuacji.

#4. Brak zainteresowania drugą osobą

Jeśli nie będziesz okazywać swojemu ukochanemu zainteresowania, to on może poczuć się niedowartościowany lub nawet niekochany. Sama też lubisz, gdy on przejmuje się Twoimi sprawami, prawda? To działa w dwie strony! Okaż mu zainteresowanie, zanim inna dziewczyna Cię w tym wyręczy.

#5. Zero inicjatywy

Kiedy chłopak coś proponuje, zawsze się zgadzasz, ale sama nigdy nic nie proponujesz? On również chciałby zobaczyć Twoje zaangażowanie i czasami być zaskoczonym Twoim pomysłem na spędzenie razem czasu. Pokaż mu, że Ci na nim zależy i zaproś go na randkę!

#6. Kłamstwo

Tak właściwie nie ma znaczenia, czy chodzi błahostkę, czy poważną sprawę. Kłamstwo ma krótkie nogi i zazwyczaj wychodzi na jaw w najmniej oczekiwanym momencie, a wtedy zaufanie naszego partnera do nas zostaje nadszarpnięte. Większość osób woli usłyszeć najgorszą prawdę, niż być okłamywanym – pamiętaj o tym.

Czytaj także: 6 powodów, dla których nie powinnaś testować swojego chłopaka

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Dobra, wy tu mówicie o kobietach tak, ale mężczyźni się również zachowują tak, czasami gorzej niż nie jedna kobieta, chyba że ten artykuł działa w dwie strony, ale wyraźnie jest napisane o kobietach…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj