Źródło: Pinterest

Poznaj zachowania na pierwszej randce, które źle o nim świadczą.

Czasami już po pierwszym spotkaniu z chłopakiem możemy wyczuć, że ten związek nie ma przyszłości, a szanse na jego przetrwanie są naprawdę niewielkie. Możemy te sygnały ignorować lub pogodzić się z zaistniałą sytuacją i poszukać miłości gdzieś indziej. Poniżej przedstawiamy zachowania na pierwszej randce, które źle o nim świadczą.

#1. Mówił tylko o sobie. Z jednej strony jest to dla Ciebie wygodna sytuacja, bo możesz po prostu słuchać tego, co on Ci mówi, ale jeśli jego w ogóle nie interesuje Twoja osoba to źle. Związek z narcyzem to ciężki kawałek chleba.

#2. Oczekiwał, że zapłacisz za randkę. Płacenie pół na pół to w dzisiejszych czasach rzecz normalna, choć i tak dużo dziewczyn uważa, że to chłopak powinien płacić. Jeśli jednak on oczekuje, że to Ty będziesz finansować Wasze spotkania, to nie wróży nic dobrego.

#3. Oglądał się z innymi dziewczynami. Jeśli robił takie rzeczy już na pierwszym spotkaniu to pomyśl tylko co będzie dalej. Jak to mówią, chłopak, który nie umie skupić się na jednej dziewczynie, nie jest wart żadnej.

#4. Skupiał się na swoim telefonie. Nie chodzi o to, że powinien go wyłączyć i nie wyciągać z kieszeni, ale jeśli poświęca więcej uwagi komórce niż Tobie to nie świadczy o nim zbyt dobrze.

#5. Nie prowadził rozmowy. To może być spowodowane tremą, ale jeśli on nie zadawał Ci żadnych pytań, a na Twoje wydawał jedynie pomruki, a na dodatek wyglądał na znudzonego to chyba lepiej go sobie odpuścić.

#6. Wyglądał niechlujnie. Brudne lub dziurawe ubrania czy obuwie, nieumyte włosy albo zęby świadczą o chłopaku bardzo źle. I sugerują, że nie zależy mu na zrobieniu na Tobie dobrego wrażenia.

Czytaj także: Sprawdź, czy on jest dla Ciebie odpowiedni

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj