Źródło: Pinterest

Przed Tobą pierwsza randka? Poznaj tematy, których lepiej wtedy nie poruszać.

Od pierwszej randki zależy bardzo wiele. W końcu to, jakie zrobimy wrażenie, ma wpływ na dalszy przebieg znajomości. Nic więc dziwnego, że chcemy wypaść jak najlepiej. W tym celu dbamy o nasz wygląd, staramy się dobrze zachować i przygotowujemy listę tematów, na wypadek gdyby zrobiło się drętwo. Warto wziąć pod uwagę jeszcze jedną kwestię, a mianowicie tematy, których lepiej NIE poruszać podczas pierwszego spotkania. Poniżej znajdziesz 5 przykładów.

Zakazane tematy na pierwszą randkę

#1. NIE mów mu o swoim byłym

Bez względu na to, czy miałaś wcześniej jednego chłopaka, czy może kilku, opowiadanie o nich na pierwszej randce to totalnie zły pomysł. Nie jest to do niczego potrzebne, a może tylko zaszkodzić. Chłopak na randce chce miło spędzić czas i lepiej Cię poznać, a nie zastanawiać, jak wypada na tle Twoich ex.

#2. NIE mów o finansach ani o polityce

Oba te tematy są mocno kontrowersyjne, dlatego lepiej ich nie poruszać. Niebezpiecznym zagadnieniem są również przekonania religijne. Dopóki nie nabierzesz pewności, że Wasze poglądy są zbliżone albo po prostu zdążycie się lepiej poznać i zaakceptować występujące między Wami różnice, postaraj się rozmawiać o czymś innym.

#3. NIE planuj Waszej przyszłości

Snucie planów na temat Waszej wspólnej przyszłości może wydać Ci się kuszące, ale w żadnym wypadku nie powinnaś ulegać tej pokusie. Na wybiegaj w przyszłość dalej niż do Waszego kolejnego spotkania, jeżeli nie chcesz wystraszyć chłopaka już na starcie.

#4. NIE krytykuj jego wyborów

Podczas pierwszego spotkania warto zachowywać się z wyczuciem i taktem. Jeżeli widzisz, że chłopak się starał, to oszczędź mu słów krytyki. Szczególnie dotyczy to miejsca spotkania i wyborów z tym związanych (np. menu w restauracji lub film w kinie).

#5. NIE opowiadaj o swoich przyjaciółkach

Oczywiście nie musisz udawać, że one nie istnieją 🙂 Ważne jednak, żeby Wasze spotkanie nie polegało na tym, że chłopak będzie słuchał opowieści o przygodach Twoich koleżanek. On spotkał się z Tobą i to Twoja osoba interesuje go najbardziej. Pamiętaj o tym.

#6. NIE opowiadaj zmyślonych historii

Kłamstwo ma krótkie nogi, dlatego jeśli traktujesz tę znajomość poważnie, nie powinnaś opowiadać nieprawdziwych historii. Najlepiej po prostu być sobą, a jeśli chłopak Cię nie zaakceptuje, to jego problem, nie Twój.

Czytaj także: Po czym poznać, że on nadal kocha swoją byłą?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj