Źródło: Pinterest

Byliście ze sobą jakiś czas i coś nie wyszło, ale chcecie dać sobie jeszcze jedną szansę? Sprawdź, czy na pewno warto to zrobić!

Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, jednak są ludzie, którzy zaryzykowali, zawalczyli o swoją miłość i odnieśli sukces. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, czy warto dać jeszcze jedną szansę tej miłości, przeczytaj koniecznie ten tekst!

Związek z byłym chłopakiem – za i przeciw

ZA: Jeśli rozstaliście się z błahego powodu i oboje chcecie dać sobie jeszcze jedną szansę, to chyba warto spróbować.

PRZECIW: Często powodem rozstania są jakieś cechy charakteru lub zachowania, których nie jesteśmy w stanie u drugiej osoby zaakceptować. Masz nadzieję, że gdy do siebie wrócicie, on się zmieni. Niestety zazwyczaj po czasie okazuje się, że nadal jest tak, jak było wcześniej.

ZA: Jeśli on zapewnia Cię, że pracował nad sobą i masz pewność, że naprawdę tak było, warto dać mu jeszcze jedną szansę.

PRZECIW: Skoro podjęliście decyzję o rozstaniu, to znaczy, że oboje tego chcieliście. Powrót nie będzie dla Was żadną nowością, czy wyzwaniem, bo oboje znacie się na wylot. Nie ma mowy o wzajemnym odkrywaniu się i tej niepewności, która towarzyszy nowym znajomościom.

ZA: Być może rozstanie było błędem, a jesteście do siebie dopasowani pod względem charakteru. Wracając do byłego nie spotka Cię żadna niespodzianka, ponieważ dobrze go znasz i wiesz, jakie zalety i wady.

PRZECIW: Brak nowej miłości na horyzoncie i samotność, nie są dobrymi powodami, żeby wracać do swojego byłego. To, że odczuwasz jego brak i rozważasz powrót do niego, nie jest powodem, żeby po raz kolejny wiązać się z tą samą osobą, nawet jeśli wydaje Wam się, że jakoś to będzie.

Każdy związek jest inny, dlatego nie można jednoznacznie stwierdzić czy warto wracać do byłego chłopaka, czy nie. Zanim jednak podejmiesz tę decyzję, zastanów się, co było powodem rozstania, czy na pewno darzysz go prawdziwym uczuciem i czy po powrocie szybko się nim nie znudzisz, jeśli znowu zacznie być między Wami tak jak kiedyś. Powrót nie oznacza oczywiście rutyny, wszystko zależy od Was. Jeśli oboje czujecie, że to właśnie TO, dajcie sobie jeszcze jedną szansę i walczcie o tę miłość.

Czytaj także: Co chłopcy myślą na temat dziewczyn z nałogami?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj