co kupić dziewczynie na Walentynki
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/694750679993598771/ || https://pl.pinterest.com/pin/840625086675537680/ || https://pl.pinterest.com/pin/130322982954318146/

W tym wpisie pokażemy Wam, jak możecie spędzić wspólnie czas w Walentynki ?

Nie macie pomysłu na to co robić w Walentynki, aby było miło i romantycznie, a chodzenie do restauracji czy klubów już się Wam znudziło? Przeczytajcie ten wpis, a może któraś z naszych propozycji sprawi, że dzień 14 lutego będzie dla Was naprawdę wyjątkowy!

10 kreatywnych pomysłów, jak spędzić czas z drugą połówką w Walentynki

1. Wybierzcie się na wycieczkę

To j,akie miejsce wybierzecie, zależy tylko od Was. Nawet jeśli żadne z Was nie posiada prawa jazdy, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wybrali się gdzieś pociągiem czy busem. Chwila oderwania od codzienności dobrze Wam zrobi, a podróże to świetna przygoda. Może pospacerujecie razem po górach albo zwiedzicie jedno z większych miast w Polsce?

2. Ugotujcie lub upieczcie coś razem

Będziecie mieć dużo frajdy nie tylko przy przygotowywaniu, ale również i przy próbowaniu potraw. Przy okazji będziesz mogła sprawdzić umiejętności gastronomiczne swojego partnera ?

3. Zróbcie sobie maraton filmowy

Wybierzcie parę ulubionych filmów, przygotujcie ciepłe kocyki, poduszki oraz przekąski i bawcie się dobrze! Macie przed sobą całą noc ?

4. Pójdźcie na bal

W wielu lokalach z okazji Walentynek są organizowane różne bale. Jeśli oboje lubicie imprezy, będzie to doskonały pomysł na wspólnie spędzony wieczór. A jeszcze więcej frajdy będziecie mieć jak się przebierzecie, np. za postacie z bajek.

5. Pograjcie w gry planszowe

Wariantów jest mnóstwo. Możecie wybrać którąś z popularnych gier, ale możecie także wymyślić swoje własne zasady, np. że chłopak w nagrodę dostaje buziaka lub przytulasa.

6. Pójdźcie na łyżwy, narty lub sanki

Oczywiście jeśli będzie śnieg ? Spędzanie razem aktywnie czasu na świeżym powietrzu jest o wiele lepszym pomysłem niż nudzenie się w domu. Przy okazji wyrobicie sobie lepszą kondycję!

7. Zorganizujcie sobie romantyczną sesję zdjęciową

Macie mało wspólnych zdjęć, a bardzo chciałabyś zrobić jakieś wyjątkowe, aby oprawić je w ramkę? Walentynki to z pewnością doskonały dzień na wyjątkowe wspólne zdjęcie ? Znajdźcie tylko dobrego fotografa, ładnie się ubierzcie, a resztę zagrają już Wasze ciała.

8. Zorganizujcie domówkę

Nie każdy lubi brać odpowiedzialność i organizować tego typu imprezy. Jeśli jednak macie warunki i ochotę, zaproście inne, znajome Wam pary i wspólnie świętujcie przy głośnej muzyce ?

9. Wybierzcie się na zakupy

Co prawda, chłopcy nie przepadają za zakupami, postarajcie się jednak, aby dla Was obojga była to frajda. A może to chłopak będzie wybierał ubrania dla Ciebie?

10. Pójdźcie na siłownię

Może to dobry czas, aby zacząć zmiany w swoim życiu albo wywiązać się z noworocznych postanowień? Razem będzie Wam raźniej! Jeśli do tej pory Twój chłopak sam chodził na siłownię, może tym razem postaraj się mu potowarzyszyć? Warto również pamiętać, że są także specjalnie ćwiczenia dla par, które mogą Was jeszcze bardziej do siebie zbliżyć ?

Jak Wam się podobają nasze propozycje? Skorzystacie z którejś z nich?

Polecamy: Filmy idealne na randkę w domu

co kupić dziewczynie na Walentynki
Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj