idealny partner na Studniówkę
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/457608012109727721/ || https://pl.pinterest.com/pin/650136896189702504/ || https://pl.pinterest.com/pin/639370478333195258/

Szukasz partnera na Studniówkę i zastanawiasz się, czym należy kierować się przy jego wyborze? W tym wpisie znajdziesz kilka przydatnych wskazówek!

Studniówka to dla wielu dziewczyn pierwszy prawdziwy bal, więc nic dziwnego, że traktują to wydarzenie bardzo poważnie. Strój, makijaż oraz fryzura są niezwykle istotne, ale to, czy impreza będzie udana zależy przede wszystkim od towarzystwa. W przypadku kiedy nie mamy drugiej połówki możemy wybrać się na bal maturalny bez pary albo znaleźć kogoś, z kim spędzimy tę wyjątkową noc. Większość dziewczyn decyduje się na opcję numer 2. Czym należy się kierować podczas wyboru odpowiedniego partnera na bal maturalny? Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek!

Jaki powinien być idealny partner na Studniówkę?

#1. Kulturalny

Dobre wychowanie to jedna z ważniejszych cech, jaką powinien charakteryzować się Twój partner. Nie chciałabyś przecież spędzić wieczoru w towarzystwie kogoś, kto nie umie się zachować, prawda? To świadczyłoby źle nie tylko o nim, ale również o Tobie.

#2. Towarzyski

Chociaż Twój partner powinien przede wszystkim skupiać się na Tobie, to dobrze by było, żeby umiał dogadać się również z innymi. Nie musi oczywiście być na tyle otwarty, żeby do każdego zagadywać, ale sierota siedząca w kącie, którą trzeba niańczyć, może popsuć Ci całą imprezę.

#3. Z poczuciem humoru

Idealny partner na Studniówkę powinien umieć Cię rozśmieszyć. Poczucie humoru to pożądana cecha, która zagwarantuje, że będziesz w wyśmienitym humorze. A przecież o to chodzi!

#4. Umiejący tańczyć

Chłopak nie musi być drugim Maserakiem, ale byłoby dobrze, żeby potrafił tańczyć (albo przynajmniej nie wstydził się wyjść na parkiet, no i przy okazji Cię nie deptał). Możesz przejąć inicjatywę w czasie tańca i prowadzić swojego partnera, ale jeśli jemu nogi będą się plątać, to za wiele nie zdziałasz.

#5. Nie pijący (zbyt dużo)

Alkohol pojawia się na większości Studniówek, ciężko więc wymagać, aby partner nic nie wypił (oczywiście picie to nie obowiązek i jeśli on nie ma na to ochoty, to super). Ważny jest jednak umiar. Chłopak śpiący na stole (albo – co gorsza – pod stołem) to najgorsze co może Ci się przytrafić.

Większość z powyższych cech jesteś w stanie określić, jeśli znasz swojego partnera. Co jednak, jeśli zamierzasz wybrać się na bal maturalny z kimś z polecenia albo z kimś zupełnie obcym? W takiej sytuacji warto wybrać się wcześniej chociaż na kawę, aby przełamać pierwsze lody i przekonać się, czy nadajcie na tych samych falach.

Jakie jeszcze cechy powinien wg Ciebie posiadać idealny partner na Studniówkę?

Czytaj także: Najpiękniejsze fryzury na Studniówkę 2020

idealny partner na Studniówkę
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/457608012109727721/ || https://pl.pinterest.com/pin/650136896189702504/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj