Kreatywne pytania do dziewczyny
Źródło: Pinterest

Chciałbyś być lepszym chłopakiem dla swojej dziewczyny? W tym wpisie znajdziesz 10 tipów, które Ci w tym pomogą.

W związku partnerskim obie strony powinny dawać od siebie tak samo dużo. Jeżeli zastanawiasz się, co mógłbyś zrobić, żeby być dla swojej ukochanej lepszym chłopakiem, to ten wpis jest dla Ciebie.

10 tipów na bycie lepszym chłopakiem

#1. Pamiętaj o komplementach

Niemal każda dziewczyna lubi być komplementowana, a z czasem zapominamy niestety o tych miłych słowach. Staraj się od czasu do czasu pochwalić jej wygląd lub umiejętności, a ona z pewnością to doceni.

#2. Kupuj drobne prezenty

Słowa są ważne, ale liczą się również gesty. Drobne podarunki utwierdzą Twoją dziewczynę, że Ci na niej zależy. Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, bo liczy się przede wszystkim gest.

#3. Okazuj swoje uczucia

Dla dziewczyn ważne są takie gesty, jak pocałunki, czy przytulanie, dlatego pamiętaj o nich, nawet jeśli sam nie odczuwasz wielkiej potrzeby ich okazywania.

#4. Słuchaj, kiedy ona potrzebuje się wygadać

Chociaż chłopacy wolą swoje problemy przerobić w samotności, dziewczyny na ogół potrzebują wyrzucić z siebie to, co je gryzie. Okaż wtedy wsparcie swojej ukochanej i po prostu jej wysłuchaj, a będzie Ci za to wdzięczna.

#5. Zaskakuj ją

Większość dziewczyn lubi niespodzianki, dlatego kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja, spróbuj zaskoczyć czymś Twoją drugą połówkę.

#6. Akceptuj jej przyjaciółki

Nie musisz ich uwielbiać, ale skoro Twoja dziewczyna się z nimi zadaje, to znaczy, że są one dla niej ważne. W tej sytuacji dobrze by było, żebyś je akceptował i nie mówił źle na ich temat.

#7. Pamiętaj o rocznicach

Dla wielu dziewczyn wszelkie rocznice i okazje typu urodziny są bardzo ważne. Zapominanie o tych datach może bardzo zranić Twoją ukochaną, dlatego lepiej będzie, jeśli je sobie zanotujesz.

#8. Flirtuj z nią

To, że jesteście już długo razem, wcale nie oznacza, że powinniście przestać o siebie zabiegać. Wręcz przeciwnie! Flirtowanie sprawi, że atmosfera między Wami stanie się naprawdę gorąca.

#9. Nie unikaj rozmów o przyszłości

Jeżeli tylko traktujesz ten związek poważnie, to nie unikaj rozmów o Waszej wspólnej przyszłości. Dla Twojej ukochanej to może być bardzo ważne, a rozmawiając z nią na ten temat, udowodnisz jej, że Twoje uczucia są szczere.

#10. Mów często ?kocham Cię”

Te dwa słowa mają ogromną moc. Dziewczyna, która czuje się kochana, odwdzięczy Ci się z nawiązką, a Wasz związek będzie rozkwitał.

Czytaj także: 3 powody, dla których powinieneś wyznać jej miłość

Kreatywne pytania do dziewczyny
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj