czy dać chłopakowi drugą szansę
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/793618765564537932

Zastanawiasz się, jakie cechy wyglądu mają największe znaczenie dla większości chłopców? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Nie od dziś wiadomo, że chłopcy są wzrokowcami, co oznacza, że zwracają dużą uwagę na wygląd u dziewczyn. Jeśli jesteś ciekawa, co jest dla nich najbardziej istotne, to koniecznie czytaj dalej!

5 cech wyglądu, na które chłopcy zwracają największą uwagę

#1. Głębokie spojrzenie

Wielu chłopców w pierwszej kolejności zwraca uwagę na oczy dziewczyny. Kobiety także uwielbiają podkreślać swoje spojrzenie, dlatego większość z nich nie wychodzi z domu bez nałożenia tuszu na rzęsy.

#2. Zadbane włosy

Choć mogłoby się wydawać, że chłopcy nie zwracają uwagi na takie rzeczy, okazuje się, że większość z nich zauważa, w jakim stanie są nasze włosy. Większość chłopaków nie zwróci uwagi na rozdwojone końcówki, ale na odrosty, dziwną fryzurę czy nieumytą głowę, już tak.

#3. Ładne paznokcie

Długość paznokci nie ma dla chłopców większego znaczenia, ale najważniejsze jest to, aby nie były one brudne i obgryzione, a jeśli są pomalowane, to lakier powinien pokrywać całą płytkę.

#4. Proporcje sylwetki

Oczywiście najbardziej pożądaną figurą jest klepsydra, ale to nie tak, że mają inną sylwetkę, chłopcy nie będą się Tobą interesować. Po pierwsze możesz zmodyfikować nieco proporcje swojego ciała przy pomocy ubioru, a po drugie to tylko jeden z wielu szczegółów, a liczy się ich znacznie więcej.

#5. Stan cery

Nie czarujmy się – chłopcy zwracają uwagę na naszą twarz i cerę. Na szczęście wielu z nich jest w tym temacie wyrozumiałych – wiedzą, że problemy skórne są przejściowe i nie dyskwalifikują dziewczyn z tak błahego powodu.

A Ty, na jakie cechy wyglądu zwracasz uwagę u chłopców? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Jak rozpoznać, że wpadłaś mu w oko?

czy dać chłopakowi drugą szansę
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj