chłopak pisze z inną
Źródło: Pinterest

W tym artykule przedstawię i opiszę 5 oznak, że Twój chłopak pisze z inną dziewczyną.

Zastanawiasz się, czy jesteś jedynym obiektem westchnień swojej drugiej połówki? Albo czy Twój crush nie kręci przypadkiem z kimś innym? W tym artykule przedstawię 5 oznak, które świadczą o tym, że najprawdopodobniej Twój chłopak pisze z inną dziewczyną (albo z kilkoma!).

5 oznak, że chłopak pisze z inną

1. Nie chce pokazać Ci swojego telefonu

Wiadomo, że mogą znajdować się tam jakieś prywatne rzeczy, a nawet chłopak będący w związku ma prawo do prywatności, ale jeśli pojawia się w nim złość i za żadne skarby nie chce Ci pokazać telefonu, to może oznaczać, że coś jest nie tak. Ukrywanie się z komórką to jeden z pierwszych sygnałów, że on prawdopodobnie pisze z innymi dziewczynami i nie chce Ci o tym mówić.

2. Ma aktywne dymki czatu, na którym widnieją zdjęcia koleżanek

Można to bardzo dobrze zauważyć, kiedy chłopak wyśle Ci jakiegoś screena. Bardzo często jest tak, że ludzie zapominają tych o dymkach, wysyłając zrzuty ekranu. Wtedy masz namacalny dowód na to, że Twój chłopak pisze z inną dziewczyną.

3. Odpisuje Ci po dłuższym czasie, nawet jak jest aktywny

Taka sytuacja często ma miejsce wtedy, gdy chłopak musi odpisać innym. Jeśli długo nie pisze nic do Ciebie to bardzo prawdopodobne, że albo poszedł gdzieś na chwilę, albo pisze z innymi dziewczynami. W tym wypadku nie możesz mieć jednak 100% pewności, że Twoja druga połówka jest niewierna, dlatego zanim zaczniesz go o coś oskarżać, zbierz dowody potwierdzające Twoją tezę.

4. Oznacza inne dziewczyny w postach na Facebooku

Jeśli Twój chłopak oznacza w swoich postach na FB inne dziewczyny, to bardzo prawdopodobne, że ma z nimi jakiś kontakt. Czerwona lampka powinna Ci się zapalić w momencie, kiedy nic nie wiedziałaś o tych znajomościach, a z treści komentarzy wynika, że łączy ich zażyła relacja.

5. Myli Twoje imię

To chyba najgorsza, ale zarazem najbardziej oczywista oznaka, że Twój chłopak pisze z inną dziewczyną. O ile Wasza znajomość nie trwa od tygodnia (wtedy można by mu wybaczyć taką wpadkę, choć i tak nie jest to przyjemna sytuacja), to takie pomyłki nie mają prawa się zdarzy. Co tu dużo mówić, wstyd na całego.

Jakie jeszcze oznaki tego, że chłopak pisze z inną, dodałabyś do listy? Podziel się swoimi propozycjami w komentarzu!

Czytaj także: Jak poderwać chłopaka przez FB lub Instagram?

chłopak pisze z inną

Źródło zdjęć: Pinterest

5 KOMENTARZE

  1. Mój były jadąc ze mną samochodem pisał z innymi dziewczynami. Po ostatnim spotkaniu nawet nie napisał ze to koniec tylko mnie zablokował. A dwa dni później przyjaciółka wysłała mi zrzut ekranu ze jest w związku z jakaś inna.

  2. Chłopak, który zapewniał, że mnie kocha, oznaczał się z inną dziewczyną. Wysyłali sobie serduszka, więc nie miałam żadnych wątpliwości…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj