szybki makijaż do szkoły
Źródło: Pinterest

Wolisz rano dłużej pospać, niż się malować? W tym wpisie znajdziesz 5 patentów na szybki makijaż do szkoły.

Poranki bywają trudne. Jesteśmy zmęczone, chcemy pospać jak najdłużej, a jednocześnie zdążyć się wyszykować, tak żeby wyglądać korzystnie. Poniżej znajdziesz kilka patentów na szybki makijaż, dzięki którym zaoszczędzisz czas o poranku.

5 patentów na szybki makijaż do szkoły

#1. Nałóż hennę na brwi

Idealne podkreślenie brwi wymaga czasu, którego rano nie mamy. Aby skrócić długość porannych przygotowań, nałóż na brwi hennę, która przyciemni włoski i podkreśli ich kształt.

#2. Doczep rzęsy

To bardzo wygodne rozwiązanie, które pomoże Ci zaoszczędzić rano sporo czasu. Oczywiście nie każdą nastolatkę stać na tak duży wydatek, dlatego warto zacząć stosować odżywkę lub olejek rycynowy. Pogrubi on włoski i sprawi, że będą szybciej rosły, a dodatkowo może też je przyciemnić.

#3. Używaj kremu BB

Nie zawsze stać naszej cery wymaga stosowania ciężkich podkładów. Czasami lekki krem BB w zupełności wystarczy. Łączy on w sobie właściwości kremu oraz podkładu, a więc pozwala zaoszczędzić czas.

#4. Wybierz błyszczyk zamiast pomadki

Nakładanie pomadki to czasem długotrwały proces, szczególnie jeśli musimy dodatkowo użyć konturówki. Na szczęście możemy też użyć błyszczyku, którego aplikacja jest znacznie prostsza i zajmuje mniej czasu.

#5. Używaj cieni w kredce

Nakładanie tradycyjnych cieni wymaga użycia aplikatora, co dodatkowo wydłuża cały proces. Na szczęście ktoś mądry wymyślił cienie w kredce. Wystarczy nanieść odrobinę kosmetyku na powiekę, rozetrzeć palcem i voila! Możesz też wypróbować cieni w żelu.

Polecamy: Najpiękniejsze jesienne makijaże

szybki makijaż do szkoły

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj