6 prostych fryzur do szkoły
Źródła: https://pl.pinterest.com/pin/545920786108871690 || https://pl.pinterest.com/pin/723320390167069043 || https://pl.pinterest.com/pin/335166397278735623

Zobacz naszych 6 propozycji prostych fryzur do szkoły. Ich zrobienie zajmie Ci niewiele czasu.

Rano brakuje Ci czasu na zabiegi pielęgnacyjne, więc tylko myjesz twarz i zęby, czeszesz włosy i w pośpiechu robisz makijaż? Fryzury z naszego wpisu są łatwe i szybkie w wykonaniu, dlatego idealnie nadają się do szkoły. Zobacz 6 poniższych propozycji i wybierz swojego faworyta.

6 prostych fryzur do szkoły

#1. Koński ogon

Klasyczna kitka, w nieco bardziej romantycznym wydaniu. Delikatne fale uzyskasz, nawijając włosy na wałki lub zaplatając warkocze na noc. Rano wystarczy, że przeczeszesz kosmyki palcami i zbierzesz na czubku głowy, związując szmacianą gumką.

#2. Kok samurajski

To niezwykle wygodna fryzura, której zrobienie zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Zbierz pasmo włosów z czubka głowy, zawiń w koczek i zwiąż gumką. Z przodu możesz wypuścić 2 pukle, aby opadały na twarz, ale jeśli nie chcesz, aby włosy wpadały Ci do oczu, to po prostu podepnij je wsuwkami.

#3. Dwie kitki

Uczesanie w stylu Britney Spears z początków jej kariery. Ta fryzura z pewnością doda Ci uroku, a jej wykonanie zajmie Ci dosłownie chwilę. Zamiast kitek możesz zapleść 2 koczki na czubku głowy.

#4. Koński ogon inaczej

Bez wątpienia koński ogon to jedna z prostszych do wykonania fryzur. Możesz sprawić, że będzie wyglądać niebanalnie, jeśli zamiast zostawić włosy luźno, zwiążesz je w kilku miejscach gumkami, tak jak na poniższym zdjęciu.

#5. Messy bun

Luźny koczek jest idealnym rozwiązaniem, jeśli po prostu chcesz zebrać włosy, aby Ci nie przeszkadzały. Do wykonania tej fryzury nie będziesz nawet potrzebować lustra!

#6. Warkocz

Ostatnia propozycja jest najbardziej czasochłonna, jednak sprawne ręce poradzą sobie z nią w kilka minut. Podstawą jest tu znowu koński ogon, choć możesz po prostu zacząć zaplatać włosy, zaczynając od karku.

A Ty, jaką fryzurę robisz najczęściej do szkoły? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: 5 błędów w pielęgnacji włosów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj