Co mówi o chłopaku jego profil na Facebooku?
Co mówi o chłopaku jego profil na Facebooku?

Spotkasz się z kimś od niedawna? W takim razie sprawdź, co mówi o chłopaku jego profil na Facebooku!

Chcesz poznać dobrze drugiego człowieka? W takim razie przejrzyj dokładnie jego media społecznościowe! Niektórzy bywają bardzo wylewni w Internecie. Sprawdź, co mówi o chłopaku jego profil na Facebooku i przekonaj się, czy nadajecie na tych samych falach.

Co mówi o chłopaku jego profil na Facebooku?

#1. Zdjęcia na profilu

Już samo zdjęcie ustawione na miniaturce może wiele powiedzieć o chłopaku. Warto jednak zwrócić uwagę na całą galerię. Zwróć uwagę na jego styl ubierania się, sposoby na spędzanie wolnego czasu, a także kto najczęściej gości na jego fotografiach.

#2. Publikowane posty

Mała ilość dodawanych treści może świadczyć o tym, że chłopak jest zamknięty w sobie lub po prostu ceni sobie prywatność. Codzienne publikowanie postów może oznaczać, że chłopak jest otwarty i towarzyski, choć nadmierny ,,ekshibicjonizm” w sieci nie zawsze popłaca.

#3. Komentarze

Zwróć uwagę na to, jakie komentarze znajdują się na profilu chłopaka, a także co on pisze pod postami oraz zdjęciami u innych osób. Z pewnością na ich podstawie będziesz w stanie poznać nieco lepiej jego charakter oraz stopień zażyłości z innymi.

#4. Liczba znajomych

Duża liczba znajomych może świadczyć o tym, że chłopak jest towarzyski lub… na takiego próbuje się kreować. Niektórzy wysyłają nałogowo zaproszenia nawet do osób, z którymi widziały się tylko przez moment.

#5. Polubione profile

Profile, które chłopak obserwuje mogą stanowić kopalnię wiedzy na temat jego zainteresowań, ale pamiętaj, że część polubień może być już dawno nieaktualna. Mało kto regularnie przegląda swój profil pod tym kątem i go aktualizuje.

Czego Ty dowiedziałaś się o chłopaku, prześwietlając jego profil na Facebooku? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Jak poderwać świetnego chłopaka?

Co mówi o chłopaku jego profil na Facebooku?
Co mówi o chłopaku jego profil na Facebooku?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj