Źródło: Pinterest

Spodobał Ci się chłopak i chciałabyś nawiązać z nim kontakt? W tym wpisie podpowiadamy, co zrobić, aby on napisał do Ciebie.

Jeżeli wpadł Ci w oko pewien chłopak i chciałabyś zacząć z nim pisać, to w tym wpisie podpowiemy Ci, co możesz zrobić, aby on do Ciebie zagadał. Poniżej przedstawiamy trzy niezawodne sposoby!

Co zrobić, aby chłopak do Ciebie napisał?

#1. Daj mu swój numer

To oczywiste, że aby chłopak mógł się do Ciebie odezwać, musisz mu wpierw dać swój numer telefonu. Jeżeli on sam o niego nie poprosił, spróbuj użyć któregoś z poniższych sposobów:

Udaj, że zgubiłaś telefon

Podejdź do niego i powiedz, że nie chyba zgubiłaś telefon. Spytaj, czy mógłby do Ciebie zadzwonić, bo może wpadł gdzieś na dno torby. Dzięki temu będziecie mieć swoje numery, a Ty w ramach podziękowania za pomoc w poszukiwaniach, możesz zaprosić go na kawę.

Pożycz coś od niego

Jeżeli znacie się ze szkoły możesz spróbować coś od niego pożyczyć albo pożyczyć coś jemu. Aby dokonać zwrotu będziecie potrzebować swoich numerów, więc będziesz mogła bez oporów poprosić go o kontakt do siebie i podać mu swój namiar.

Zagadaj go na temat modelu telefonu

Wielu chłopaków lubi być na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Jeżeli zaczniesz podpytywać go o model telefonu, z pewnością chętnie opowie Ci o nim co nieco. Przy okazji, oglądając to cacko, możesz wpisać swój numer i puścić do siebie sygnał. Jeśli będzie pytał co robisz, możesz z uśmiechem odpowiedzieć, że chciałaś się przekonać, czy jesteś w stanie ogarnąć podstawowe funkcje 🙂

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#2. Odezwij się jako pierwsza

Jeżeli chłopak sam nie inicjuje kontaktu, możesz wziąć sprawy w swoje ręce. Napisz do niego krótką wiadomość, w stylu: ,,Hej, co słychać?” i poczekaj na ruch z jego strony.

#3. Udaj, że pomyliłaś numer

Puść mu sygnał lub napisz smsa z pytaniem, czy Wasze spotkanie jest aktualne. Kiedy on zacznie drążyć temat przeproś za pomyłkę, ale postaraj się podtrzymać rozmowę. Kto wie, może faktycznie uda Wam się umówić? 🙂

Czytaj także: Jak zwrócić uwagę chłopaka, który Ci się podoba?

Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj