Co zrobić, żeby dziewczyny za Tobą szalały?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/759138080920959577/

Chciałbyś, żeby dziewczyny szalały na Twoim punkcie? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to osiągnąć!

Co zrobić, żeby mieć powodzenie u dziewczyn? Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne! Poniżej znajdziesz 5 sposobów, dzięki którym ONE nie będą mogły Ci się oprzeć.

Co zrobić, żeby dziewczyny za Tobą szalały?

#1. Bądź wyluzowany

Jeżeli będziesz chodził spięty, będziesz analizował każdy swój gest i każde wypowiedziane słowo, to nie licz na to, że dziewczyny będą do Ciebie lgnęły. Musisz zachowywać się w taki sposób, żeby dało się Ciebie lubić. Przede wszystkim pamiętaj o tym, żeby mieć do siebie dystans. Kiedy nauczysz się śmiać z siebie, nawet palnięcie jakiejś gafy nie będzie problemem.

#2. Nie pokazuj, że Ci zależy

Oczywiście kiedy już spotkasz tę jedyną, to zdecydowanie powinieneś okazywać jej swoje zainteresowanie. Dopóki jednak nie masz nikogo konkretnego na oku, nie musisz się zbyt mocno angażować. Na wiele dziewczyn podziała to jak wabik – im bardziej Ty będziesz obojętny, tym mocniej one będą się starać zwrócić na siebie Twoją uwagę. Przy tym wszystkim pamiętaj jednak o szacunku wobec drugiej osoby!

#3. Zadbaj o odpowiedni wygląd

Im lepiej będziesz wyglądał, tym większe będziesz miał powodzenie. To chyba jasne 🙂 Umyte włosy, zadbane paznokcie i wysportowana sylwetka to główne cechy, na które zwracają uwagę dziewczyny. Poza tym znaczenie ma także wzrost, cera i zęby, ale w tym wypadku nie zawsze możemy je zmienić (szczególnie wzrost).

#4. Popracuj nad swoją stylówką

Bez tego nie ma mowy o wzbudzeniu zainteresowania u płci przeciwnej. Nie musisz ubierać się zgodnie z obowiązującymi trendami (chyba, że masz na to ochotę), ale ważne, żeby Twoje ubrania i buty były czyste, bo to świadczy o Tobie.

#5. Noś czapkę 🙂

Większość dziewczyn uwielbia chłopaków, którzy mają nakrycie głowy. Latem to może być czapka z daszkiem, a zimą obowiązkowo powinna być to czapka typu beanie! Pamiętaj, że czapka to +10 do atrakcyjności.

Czytaj także: Gdzie dotykać dziewczynę, aby czuła się dobrze?

Co zrobić, żeby dziewczyny za Tobą szalały?
Źródła: https://pl.pinterest.com/pin/319122323593465409/ || https://pl.pinterest.com/pin/772789617297055244/ || https://pl.pinterest.com/pin/803329652268243024/

6 KOMENTARZE

 1. Według mnie noszenie czapki to nie jest dobra rada. Uważam ze do niektórych chłopaków totalnie nie pasują czapki i będą w nich wyglądać dużo gorzej niż bez niej. Zamiast tej rady powiedziałabym że dużo ważniejszy jest uśmiech i posiadanie swoich hobby które nie są jedynie grą w np. minecraft.

 2. Najgorszy wpis jaki widziałam na waszej stronie, to są rady nic nie dające rodem z filmów amerykańskich, ale nie działające w praktyce.

  • U mnie w szkole jest kilku takich typków (pewni siebie, dobrze ubrani i udają, że mają wywalone) i mają duże powodzenie, więc nie wiem czy to są rady z amerykańskich filmów…

   • No, ale co to jest za rada „noś czapkę”. No proszę was mamy 2020 rok, a nie średniowiecze. Jeśli chłopak będzie nosił czapkę cały rok, to dziewczyna nie będzie wiedziała nawet jak on wygląda. O wiele lepszą poradą jest znajomość damskich tematów, tak by móc zaimponować dziewczynom, że interesujesz się wszystkim, a nie tylko grami komputerowymi

   • Jak się chce mieć dziewczynę na stałe albo chce się aby szalały za chłopakiwm dziewczyny mądrzejsze, nie tępe i prostackie, to na pewno nie można z tego korzystać, znaczy można, ale jak chce się zaimponować pustym laskom, ale no kurde, chłopak wtedy obniża szacunek wobec siebie, także chłopcy – zastanówcie się lepiej dwa razy.

   • A tak jak mówisz o chlopakach w twojej szkole to na pewno nie można się na takim czymś wzorować, racja, chłopak powinien być dobrze ubrany – ale powinno chodzić o bycie schludnym czystym i pachnącym – a nie ślepe podążanie za trendami i ignorancja wszystkiego innego, powinno się wypracować swój własny styl. Olewać dziewczynę? Przecież to jest typowy schemat z filmów. Nie można pokazywać że zależy jeśli tak nie jest, ale po co udawać, skoro się chce kogoś mieć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj