Źródło: Pinterest

Zapraszamy na kolejny wpis z ćwiczeniami z YouTube. Tym razem zajmiemy się pośladkami!

Jeśli marzysz o wystających pośladkach i szukasz dla siebie idealnego treningu to dobrze trafiłaś. W tym wpisie zamieszczamy nasze ulubione zestawy ćwiczeń przygotowane przez osoby na co dzień związane z branżą fitness. Znajdziesz tu zarówno krótki trening (do którego należy dodać rozgrzewkę i rozciąganie), jak i wersję dłuższą, pełną. Zapraszamy!

#1. Monika Kołakowska – TRENING NA UDA I POŚLADKI

12-minutowy trening, który nie zawiera w sobie rozgrzewki i rozciągania. Trening składa się z jednej serii ćwiczeń, które są dość intensywne, ale wszyscy ci, którzy nie czują się usatysfakcjonowani, mogą wykonać 2 lub 3 obiegi 🙂

#2. Mel B 10 minutowy trening pośladków

Kto nie zna tego treningu, ten chyba nigdy nie ćwiczył 🙂 Choć trening ten trwa zaledwie 10 minut, to naprawdę nieźle daje w kość. My lubimy ćwiczyć z Mel między innymi za to, że nie udaje robota i nie ukrywa tego, że sama się męczy podczas wykonywania ćwiczeń.

#3. Fit Lovers – ĆWICZENIA NA JĘDRNE POŚLADKI

10 – minutowy trening z Pamelą z Fit Lovers, do wykonania którego potrzebujesz jedynie matę lub dywanik.

#4. Codziennie Fit – Trening na piękne nogi i pośladki

Oczywiście w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć treningu z Martą Hennig. Trening trwa niecałe 33 minuty, ale zawiera w sobie już rozgrzewkę i rozciąganie na końcu.

#5. Kasia Dziurska – Trening na seksowne pośladki i smukłe uda

Trening składa się z 4 ćwiczeń na dolną wewnętrzną część ud, które przy okazji działają również na pośladki. Całość trwa około 14 minut i składa się z 3 obwodów. Wszystkie ćwiczenia wykonywane są na macie i nie potrzebujemy do ich wykonania nic więcej.

Polecamy: Treningi na nogi z YouTube

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj