Julita uważa, że jest ładna i zabawna, a mimo to, nie może znaleźć chłopaka. Co robi nie tak?

,,Hejka, chciałam się Was o coś poradzić, bo już nie wiem co jest ze mną nie tak. Mam 15 lat, nie jestem jakaś brzydka, mam normalną figurę i jestem zabawna (tak mówią), a mimo to nie mogę znaleźć chłopaka.

Moje dwie koleżanki już mają chłopaków, a na mnie nikt fajny nie zwraca uwagi. Nie wiem co robić, próbowałam nawet kogoś poznać przez Internet i na dodatkowych zajęciach, ale nikt fajny na mnie nie zwraca uwagi. Macie jakieś pomysły na podryw?. Aha, zapomniałam dodać, że jak widzę jakiegoś fajnego chłopaka, to wstydzę się zagadać.” Julita, 15 lat.

***

Droga Julito,

Oto kilka porad, jak stać się królową podrywu. Mamy nadzieję, że te metody, ułatwią Ci nawiązanie nowych znajomości.

Bądź odważna

Jeśli będziesz bała się wykonać pierwszy krok i zacząć rozmowę, nic z tego nie będzie. Nie musisz od razu wyznawać chłopakowi miłości, najważniejsze to się przemóc i do niego podejść. Jesteś nieśmiała? Poćwicz na obcych ludziach! Podejdź do kogoś i zapytaj o godzinę. Najlepiej jeśli będziesz miała na ręce zegarek. Jeśli ktoś zagada Cię o to ? możesz wyjaśnić, że pracujesz nad pewnością siebie lub odpowiedzieć, że jest zepsuty. Najważniejsze, żebyś się odważyła i pokonała strach, który siedzi wyłącznie w Twojej głowie.

Ćwicz

Zapytanie o godzinę emerytki lub dziewczyny w Twoim wieku, to żaden problem? W takim razie spróbuj z jakimś przystojniakiem spotkanym na przystanku. Zapytaj jak dojechać w jakieś miejsce i spróbuj jak najdłużej podtrzymać tę rozmowę. A może jedzie w tym samym kierunku? ? Nie obawiaj się, przecież prawdopodobnie już nigdy się nie zobaczycie. Pamiętaj, że trening czyni mistrza, więc im więcej przeżyjesz takich sytuacji tym lepiej.

Uśmiechaj się

Być może wyda Ci się to dziwne, ale każdy odwzajemniony uśmiech doda Ci pewności siebie. Poza tym zawsze jest szansa, że jakieś ciacho zachęcone Twoim uśmiechem, zacznie z Tobą rozmowę 🙂

Nie poddawaj się

Wymarzona osoba mówi Ci, że nie jest Tobą zainteresowana? Olej to! Na świecie żyje tyle fajnych osób, że nie warto przejmować się tą jedną.

Bądź pewna siebie!

Chłopacy uwielbiają dziewczyny, które wiedzą czego chcą, dlatego pewność siebie bardzo ich pociąga. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić i nie być odbierana jako osoba arogancka.

Zawsze dobrze wyglądaj

Delikatny makijaż i strój, w którym wyglądasz świetnie, dodadzą Ci pewności siebie. Chłopacy lubią zadbane dziewczyny.

Obserwuj

Nie wszyscy chłopacy lubią być podrywani. Są również tacy, który sami wolą przejmować inicjatywę. Skąd w takim razie wiedzieć z jakim typem faceta masz do czynienia? Poobserwuj go! Wyślij mu sygnał, że jesteś nim zainteresowana i zobacz co się stanie. Jeśli nie wyjdzie z inicjatywą, przejdź do ,,ataku” 🙂

Flirtuj

Żeby stać się mistrzynią podrywu, musisz być również mistrzynią flirtowania. Drażnij się z nim, patrz głęboko w oczy podczas rozmowy, powiedz jakiś komplement, dotknij go przez przypadek.

Bądź dobrą rozmówczynią

Przygotuj sobie kilka sprawdzonych tematów dla nowo poznanych osób, tak, żeby nigdy strach przed krępującą ciszą nie stopował Cię i zniechęcał do rozpoczęcia rozmowy.

Zbliż się do niego

Według badań granica przestrzeni osobistej wynosi 50 cm. Bliżej pozwalamy zbliżać się tylko osobom zaprzyjaźnionym oraz bliskim, dlatego zrób wszystko aby przekroczyć tę granicę, ale nic na siłę! Podczas rozmowy pochyl się w jego stronę i ścisz ton głosu, tak aby on musiał się do Ciebie zbliżyć, by dobrze Cię słyszeć. W ten sposób podświadomie dasz mu do zrozumienia, że jesteś mu bliska.

,,Czemu nie mogę znaleźć chłopaka?"
Źródło: Kenzas.se

9 KOMENTARZE

  1. U mnie jest taki problem, że mam koleżankę. I ona specjalnie do wszystkich chłopaków się klei. Przytula, zagaduje, dotyka, usmiecha. I wszyscy na nią lecą 🙁 więc w moim wypadku nieznaczne dotknięcie czy nieśmiały uśmiech nic nie dadzą. Nae wiem co robić, nie dam rady być bardziej przebojowa od niej, bo już jej zachowanie jest lekko natarczywe 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj