Źródło: Pinterest

Boisz się, że Twój chłopak nadal czuje coś do swojej byłej dziewczyny? Przekonaj się, czy Twoje obawy są słuszne!

Czy on nadal kocha swoją byłą?

Utrzymuje z nią kontakt

Często do siebie dzwonią, piszą, a nawet zdarza im się spotkać? Jeśli czujesz, że tworzycie związek we trójkę, to coś jest zdecydowanie nie tak.

Trzyma pamiątki z nią związane

To mogą być stare zdjęcia, smsy lub jakiś prezent od niej. Oczywiście wszystko da się wytłumaczyć – stare zdjęcie trzyma, bo śmiesznie na nim wyszedł, smsa zapomniał skasować, a prezent od niej jest praktyczny i szkoda mu go wyrzucać. Jeśli jednak podchodzi do jakiejś rzeczy z sentymentem i traktuje prawie jak świętość, lepiej miej się na baczności.

Śledzi jej aktywność w sieci

Obserwuje jej social media lub jest zazdrosny o nowego chłopaka? Każdy czasem jest ciekawy, co słychać u osoby, która kiedyś była bliska naszemu sercu, ale jeśli Twój chłopak notorycznie sprawdza, co słychać u jego ex, to nie wróży nic dobrego.

Często o niej mówi

Zdarza mu się Was porównywać, myli Twoje imię i często Ci o niej opowiada? Jeśli rozstali się niedawno, a byli ze sobą przez dłuższy czas, to jego zachowanie można zrozumieć. Gorzej, jeśli ich związek zakończył się dawno temu, a on wciąż nie potrafi o niej zapomnieć.

Trzyma Cię na dystans

Brak zaangażowania w związek plus częste wspominanie byłej dziewczyny, mogą oznaczać tylko jedno – on nadal nie wyleczył się ze starej miłości, a Ty jesteś dla niego tylko pocieszeniem.

Niepokojące sygnały:

Jeśli on… zakochał się w Tobie, będąc jeszcze w związku. Może się okazać, że rozstał się ze względu na Ciebie i kiedy po prostu postanowi wrócić do swojej byłej dziewczyny (kiedy np. ona się do niego odezwie).

Jeśli on… nigdy o niej nie wspomina, za to wiesz, że śledzi ją na portalach społecznościowych, to może oznaczać, że nie chce sprawiać Ci przykrości, ale tak naprawdę ona nie jest mu obojętna.

Jeśli on… nie zrobił sobie przerwy po poprzednim związku. Zaczęliście być razem, zaraz po tym, jak rozstał się ze swoją ex? Istnieje obawa, że on, po prostu leczy złamane serce i dlatego z Tobą jest.

Jeśli on… mówi źle o swojej byłej. Zaskoczona? Być może poprzez złość, próbuje o niej zapomnieć, ale prawda jest taka, że jeśli nic by do niej nie czuł, to po prostu by o niej nie myślał, a skupił się na Was.

Jeśli on… rozstał się ponad rok temu i nadal nie może o niej zapomnieć. Może to oznaczać, że uznał ją za miłość swojego życia i jeśli kiedykolwiek pojawi się okazja, to będzie próbował ją odzyskać.

Czytaj także: Czy to już zdrada?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj