dziewczyna z dzieckiem
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/464644886562164253

Spodobała Ci się dziewczyna, ale okazało się, że ma dziecko i nie wiesz, czy warto się z nią wiązać? W tym wpisie podpowiadamy, czy to dobry pomysł.

Rozważasz związanie się z dziewczyną, która ma dziecko? Przeczytaj nasz wpis i przekonaj się, czy to na pewno jest dobry pomysł.

Czy warto wiązać się z dziewczyną z dzieckiem?

#1. Dziecko to ogromna odpowiedzialność

Musisz mieć świadomość, że dziewczyna, która jest matką, odpowiada nie tylko za siebie, ale również za swoje dziecko. Licz się z tym, że większość Waszych planów będzie musiała uwzględniać latorośl Twojej ukochanej.

#2. Zawsze będziesz na drugim miejscu

Dla matki dobro jej dziecka jest najważniejsze. Z tego względu Twoje potrzeby będą stawiane na drugim, a nie pierwszym miejscu. Oczywiście wiele zależy tutaj od podejścia dziewczyny, jednak musisz liczyć się z tym, że dziecko będzie dla niej ważniejsze.

#3. Matki (zazwyczaj) nie szukają przygód

Związek z dziewczyną, która ma dziecko rzadko kiedy jest przelotnym romansem. Jeżeli interesuje Cię trwała relacja, to decydując się na znajomość z dziewczyną ,,z bagażem” zwiększasz szanse na to, że będzie to długotrwałe.

#4. Możecie mieć różne spojrzenie na wychowanie

Możesz nie zgadzać się z metodami wychowawczymi swojej partnerki, jednak kiedy powiesz to głośno, możesz usłyszeć, że nie jesteś ojcem dziecka. Nawet, jeśli taka sytuacja nie będzie miała miejsca, to pamiętaj, że decydujący głos w kwestii latorośli zawsze będzie miała jego matka.

#5. Masz szansę się wykazać

Choć to dziecko zawsze będzie miało biologicznego ojca, to niekoniecznie będzie z nim miało dobrą relację. Ty masz szansę stać się tatą dla tego maluszka i zapewnić mu wszystko to, co najlepsze.

Związek z dziewczyną z dzieckiem z pewnością jest większym wyzwaniem niż relacja z ,,wolną” partnerką. Nie warto jednak przekreślać dziewczyny tylko dlatego, że ma dziecko. Jeśli tylko dobrze się dogadujcie, a ona będzie potrafiła pogodzić macierzyństwo z miłością, macie szansę stworzyć poważny, dojrzały związek.

Czytaj także: Te błędy niszczą Twoje relacje z dziewczynami!

związek z dziewczyną z dzieckiem
Źródło: https://weheartit.com/entry/33096431

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj