Źródło: Pinterest

Zobacz, dlaczego czasem nie warto być sławną osobą.

Wiele z nas zapewne nie raz wyobrażało sobie, jak to byłoby zostać sławną osobą. Myślałyśmy głównie o naszych fanach, dużej ilości pieniędzy, wielu rozrywkach i życiu w dobrobycie. Jednak z pewnością nie zdawałyśmy sobie nigdy sprawy, że życie osoby znanej wcale nie jest usłane różami. Poniżej przedstawiamy największe nieprzyjemności, jakie przynosi życie sławnej osobie.

Dlaczego nie warto być sławnym?

#1. Brak prywatności

Najbardziej znanym problemem popularnych osób, jest fakt, że nie mogą spokojnie wyjść do sklepu czy wybrać się na randkę, bo wszędzie śledzi je grono fanów czy paparazzi. Niemal wszystkie ich działania, a nawet nawet outfity, makijaże bądź fryzury pojawiają się później w magazynach plotkarskich. Jeszcze gorzej, gdy stracą kogoś bliskiego – nawet w obliczu tragedii wiele osób nie może dać spokoju swoim idolom.

#2. Narażenie na hejt

Osoby znane są także częściej hejtowane. Wielu ludzi z zazdrości kieruje w ich stronę nieprzychylne komentarze, a inni nie wstydzą się mówić wprost swojej opinii. Aby to przetrwać, trzeba mieć silną psychikę i umieć radzić sobie z hejtem.

#3. Przebywanie w tłumach ludzi

Wśród popularnych osób niejednokrotnie gromadzą się tłumy ludzi krzyczących i przepychających się, aby dostać autograf czy zrobić sobie zdjęcie. Również znane osoby częściej przebywają w miejscach, gdzie są tłumy ludzi (np. premiery, gale czy koncerty), co może być męczące i niekomfortowe.

#4. Dużo spotkań i próśb o współpracę

Sławne osoby może i mają dużo pieniędzy, ale często też zdobywają je dzięki promowaniu danych marek, różnych spotkań i wywiadów. Nieraz grafik popularnego piosenkarza czy aktora jest tak napięty, że brakuje mu czasu dla siebie, czy żeby porządnie się wyspać.

#5. Zmniejszenie własnego bezpieczeństwa

Sławne osoby są bardziej narażone na oszustwa, kradzieże czy porwania, a wszystko dlatego, że mają pieniądze i są osobami cenionymi przez społeczeństwo. Dlatego też wiele gwiazd inwestuje w prywatnych ochroniarzy, a także specjalne zabezpieczenia domu.

#6. „Fałszywi” fani

To wspaniałe uczucie mieć kogoś, kto Cię podziwia i wspiera całym sercem, jak potrafią to robić fani. Jednak trzeba zdać sobie sprawę z tego, że nie każdy taki jest. Wielu fanów odchodzi, gdy tylko raz się potkniesz, poniesiesz porażkę. Nierzadko zhejtują Cię, gdy chociaż raz zrobisz coś nie tak.

Zgadzasz się z powyższymi minusami? Wyraź swoją opinię w komentarzu!

Czytaj także: Czy Tumblr Girl są jeszcze w modzie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj