chłopak pisze z inną
Źródło: Pinterest

Z okazji Walentynek Piotrek ma apel do wszystkich dziewczyn. Przeczytajcie!

,,Witajcie, jestem Piotrek. Chciałbym poruszyć temat, który mnie gryzie każdego roku. Chodzi o to, że dziewczyny dostają jakiegoś hopla, jak zbliżają się Walentynki. Już od ponad tygodnia nie ma innych tematów w naszej paczce. To samo na FB, Insta, Tik Toku. To jest jakaś masakra.

Tak się złożyło, że od kilku miesięcy jestem singlem, więc w tym roku mam spokój. Wcześniej miałem przekichane, bo co z tego, że nadal się uczę i nie zarabiam. Kwiatki, misie, słodycze, kino musiały być, no bo jak inaczej. Musiałem się nieźle nakombinować, żeby sprostać wymaganiom. Okej, na pewno zaraz usłyszę, że nie wszystkie dziewczyny takie są i pewnie nawet jest to prawda. Niestety ja dotąd spotykałem same roszczeniowe panny.

Koleżanki nie są lepsze, bo też tylko w kółko gadają o tym, co będą robić, czym ich drugie połówki ich zaskoczą. Tragedia. Przecież to jest dzień, jak każdy inny, a robi się z tego nie wiadomo co. Mam wrażenie zresztą, że dla większości to bardziej kwestia tego, żeby zrobić ładne fotki na Insta i móc się pochwalić innym.

Może Wy mi powiecie, czemu dziewczyny tak szaleją z powodu Walentynek? Ja zamierzam spędzić ten dzień, jak każdy inny i Wam też polecam. A o związek trzeba dbać cały rok, a nie tylko 14 lutego”.

Piotrek

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj