rzeczy które chłopcy uważają za atrakcyjne
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/647181408942235653/

W tym wpisie znajdziesz kilka dziwnych rzeczy, które według chłopców są atrakcyjne.

Chłopcy są dość DZIWNI (to wiemy nie od dziś) i dlatego czasami kręcą ich DZIWNE rzeczy. W tym wpisie przedstawiamy 6 nietypowych rzeczy, które według płci przeciwnej są atrakcyjne.

Dziwne rzeczy, które chłopcy uważają za atrakcyjne

#1. Chłopcy lubią kiedy dziewczyna dużo je

Kiedy idziecie na randkę i zamawiacie pyszne jedzenie, a Ty zjadasz praktycznie całą swoją porcję, to dla chłopaka jest to fascynujące i budzi w nim podziw. W szczególności, jeśli jesteś drobna i szczupła, to on będzie się zastanawiał jakim cudem dałaś radę zjeść tak dużo, jak on. Może brzmi to śmiesznie, ale dla nich jest to o wiele bardziej atrakcyjne, niż kiedy dziewczyna zamawia sałatkę bez sosu i zjada połowę swojej porcji, a jednocześnie cały czas patrzy z żalem na jedzenie chłopaka.

#2. Chłopcy lubią kiedy dziewczyna wysyła im brzydkie zdjęcia

Zazwyczaj na zdjęciach chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Dbamy o perfekcyjny makijaż, ładny ubiór, odpowiednią pozę. Często stosujemy też filtry upiększające. Kiedy dla odmiany wysyłamy chłopakowi zdjęcie z podwójnym podbródkiem, świńskim noskiem czy zezem, to dla niego jest to bardzo ciekawa odmiana. W ten sposób możemy pokazać, że mamy poczucie humoru i dystans do siebie, a to jest atrakcyjne dla niemal każdego chłopaka.

#3. Chłopcy lubią kiedy dziewczyna gra w gry

Chłopcy uwielbiają kiedy dziewczyny się dla nich stroją, ale większość z nich jeszcze bardziej lubi, kiedy dziewczyna ubiera ich koszulkę i proponuje zagrać w grę. Dla nich nie ma nic lepszego niż wyluzowana dziewczyna, która będzie jednocześnie ich kochanką i najlepszą kumpelą.

#4. Chłopcy lubią kiedy dziewczyna interesuje się sportem

Wielu chłopców interesuje się sportem i choć oglądanie meczu w towarzystwie kolegów jest dla nich ciekawą rozrywką, to o wiele bardziej cieszy ich współdzielenie tej pasji z ukochaną osobą. A zrozumienie co to ?spalony” dodaje +10 do atrakcyjności! 🙂

#5. Chłopcy lubią kiedy dziewczyna jest niezdarna

Chociaż dziewczyny nie lubią u siebie tej cechy, to dla większości chłopców jest to urocze. Taka niezdarność objawiająca się np. upuszczeniem jakiś rzeczy, potykaniem się, bardzo ich rozczula.

#6. Chłopcy lubią kiedy dziewczyna się złości

Trzeba przyznać to otwarcie: większość dziewczyn wygląda śmiesznie, kiedy się złości. Chcemy wyglądać groźnie, ale prawda jest taka, że na chłopców działa to inaczej, niż byśmy sobie tego życzyły.

Polecamy: 8 zachowań, których chłopcy nie znoszą

rzeczy które chłopcy uważają za atrakcyjne
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/739364463803392762/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj