Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Lwa!

Jesteś ciekawa co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Lwa!

Horoskop miłosny: Lew

Nadchodzi dla ciebie bardzo dobry rok. Dzięki pozytywnym wpływom Saturna i Urana w twoim życiu zagości spokój, ale zdecydowanie nie będziesz się nudzić. Twój doskonały humor udzieli się twojemu otoczeniu. Pod koniec roku korzystny wpływ Jowisza zapewni ci nowe rozrywki, erotyczną werwę i nowe inspiracje do zabawy oraz randek. Za miłością pojedziesz nawet na kraniec świata, bo jesteś odważny. Pokonasz każdą przeszkodę, aby z kimś się związać.

Przychylne Ci znaki

Przychylne ci najbardziej znaki zodiaku to Baran, Strzelec, Wodnik i Bliźnięta. Z nimi nie będziesz się nudził. Z Rakiem może być ci trudno w tym roku znaleźć wspólny język. Nie prowokuj sporów i nie bądź zazdrosny, jeśli twój partner jest spod znaku Skorpiona.

Dla singli

Po trudnych dwóch minionych latach nastanie dla ciebie wreszcie dobry czas. Uwierzysz w siebie i swoją atrakcyjność, znów będziesz błyszczał na spotkaniach towarzyskich, premierach i imprezach. Masz szansę zimą i wiosną zwrócić uwagę kogoś, kto od dawna był w ich pobliżu. Być może ktoś z przyjaciół lub współpracowników niespodziewanie stanie się dla ciebie kimś więcej? Wenus zapewni ci okazje do wyjątkowych spotkań i randek w dniach 17.02-11.03, 5.04-29.04, 12.07-5.08, 18.10-12.11, 7.12-31.12. Nie przegap wtedy swojego szczęścia i korzystaj z życia. Jesienią ktoś będzie miał wobec ciebie poważne zamiary. Może warto dać temu szansę i wejść w związek?

Dla związku

Uda ci się przywrócić spokój i harmonię w twoim związku. Nie znaczy to jednak, że będziesz się nudził. Wprost przeciwnie. Partner doceni twoje starania, a wspólnie spędzone chwile będą naprawdę wyjątkowe. Poczujecie się jak na pierwszej randce. Emocje i namiętności odżyją z wielką siłą. Wakacje sprzyjają spokojnemu odpoczynkowi we dwoje. Będziesz cieszyć się zasłużonym spokojem i poczuciem bezpieczeństwa w ramionach ukochanej osoby. Jesień sprzyja także wspólnym wyjazdom, rozrywce i odwiedzinom u przyjaciół, a także poważnym inwestycjom finansowym, które dadzą wam zabezpieczenie na przyszłość.

Polecamy: Horoskop miłosny: Rak

Horoskop na wesoło

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj