Źródło: Pinterest

Sprawdź, które męskie imiona podobają się dziewczynom.

Jeżeli zastanawiasz się, czy Twoje imię spodoba się dziewczynom, to poniżej przedstawiamy listę typów, które wskazały dziewczyny. Ponadto zamieściłyśmy również krótkie opisy tych imion wraz z ich znaczeniami. Pamiętajcie, że wiele osób nie zwraca uwagi na imię swojej potencjalnej miłości, tylko na charakter czy uśmiech ?

Imiona chłopaków, które podobają się dziewczynom #2

#1. Maksymilian – wszelkie porażki, zadania czy trudności motywują go do działania. Swoją mądrość zdobywa w trakcie robienia poszczególnych rzeczy, gdyż nie przepada za nauką. Jego charakter jest dość wybuchowy – lubi podkreślać swoją rację czy zdanie. Nie jest osobą godną zaufania, ale mimo tego zyskuje sympatię ludzi. W związku lubi dominować i trudno przywiązuje się do drugiej osoby. Jego ukochana powinna być mu poddana.

#2. Karol – kiedy upatrzy sobie jakiś cel, to dąży do niego, nie zwracając uwagi na przeciwności. Z każdej pomyłki wyciąga wnioski. Nie jest czuły na ludzkie słabości i nie ulega wrażliwości innych ludzi. Według niego cały świat kręci się wokół jego osoby. Zazwyczaj nie nawiązuje trwałych relacji, dodatkowo potrafi zamaskować swoje emocje. Jego partnerka musi być odważną osobą.

#3. Dawid – to osoba, która lubi być w ruchu, jest energiczna. Dodatkowo uwielbia wpychać nos w nie swoje sprawy i interesuje się życiem innych ludzi. Potrzebuje atencji i aprobaty od innych ludzi, ale nie brak mu ambicji i konsekwencji. Przyjaźń z nim nie jest relacją stałą, ale dzięki miłości i odpowiedniej kobiecie, będzie trwały w uczuciu. Jego partnerka będzie musiała dać mu dużo atencji, tak aby czuł się jak centrum wszechświata.

#4. Damian – jest to ekstrawertyczny chłopak, który musi uczestniczyć w życiu społecznym. Najważniejsza jest dla niego opinia bliskich mu osób. Jeśli upatrzy sobie jakiś cel, to dąży do niego i ciężko mu wbić go z głowy. W związku kocha całym sercem, ale jego partnerka nie powinna go ograniczać, gdyż może to odreagowywać w zły sposób.

#5. Alan – jest indywidualistą, który potrzebuje atencji drugiego człowieka. Bywa osobą towarzyską i bardzo energiczną. Jest osobą, która nie lubi kłamstw czy niesprawiedliwości. Dąży do tego, aby realizować swoje pasje, marzenia czy zainteresowania. Jego przyszła partnerka powinna być zadowolona, gdyż jest on romantycznym mężczyzną, który dba o swoją drugą połówkę.

#6. Oskar – jest raczej introwertykiem, który lubi ład i harmonię. Nie przepada za zmianami. Swoje uczucia ukrywa przed innymi ludźmi. Jego przyjaciele mają szczęście, gdyż jest on wierną i przyjazną osobą. W życiu kieruje się rozumem i swoimi głębokimi przemyśleniami. Jego przyszła partnerka powinna mieć charakter zbliżony do niego. Musi również pamiętać, że Oskar nie lubi nowości, a preferuje raczej rutynę i sprawdzone rzeczy.

#7. Aleksy – jest indywidualistą, który uwielbia przemyśleć wszystko kilka razy. Nie lubi, gdy jest o nim głośno, woli raczej wtopić się w tłum i być niezauważalny. Jego przyjaciele są wyjątkami, gdyż nie lubi on zbytnio ludzi. Ma problem z zaufaniem. Jego partnerka powinna być mądra, oczytana i otwarta na ciągłą naukę. Aleksy nie lubi okazywać uczuć więc jego druga połówka powinna być wyrozumiała z tego powodu. Partnerka powinna dzielić z nim pasje.

#8. Paweł – jest upartą osobą, która dąży do celu i bardzo często go osiąga. Jego znajomi mają z nim trudno, gdyż Paweł chce być zawsze najlepszy, przez co może kogoś zranić. Najważniejsza jest dla niego rodzina. Nie jest osobą, która podporządkuje się drugiej połówce. Dodatkowo nie wybacza zdrad, a często jego związek polega na zejściach i rozstaniach z tą samą osobą.

#9. Antoni – jest osobą, która dąży do danego celu i go często osiąga. To odpowiedzialny mężczyzna, który nie lubi być poganiany. Czasami bywa zamknięty w sobie oraz nieco zagubiony. Jego intuicja czasem potrafi uratować mu życie. Jest dobrym kandydatem na męża, gdyż pozostanie wierny swojej wybrance, która musi zaakceptować go takim, jakim jest, z wszystkimi jego wadami, ale też zaletami.

#10. Leon – jest lekkomyślną osobą, która rzadko zastanawia się nad swoim losem. Nie warto liczyć na jego pomoc przy codziennych czynnościach, gdyż woli ich nie robić. Jest wrażliwym mężczyzną, który często bywa flegmatyczny. Jego przyjaciele muszą być pogodni, radośni oraz energiczni. Z kolei jego przyszła partnerka powinna być otwarta, wrażliwa i kochać go szczerą miłością, którą on na pewno odwzajemni.

Kolejność imion jest przypadkowa. Jeśli znalazłeś tutaj swoje imię to pochwal się w komentarzu. Czy na prawdę dziewczyny przywiązują dużą wagę do imion swoich przyszłych lub teraźniejszych wybranków? Daj znać w komentarzu, co o tym myślisz!

Czytaj także: Imiona chłopaków, które podobają się dziewczynom #1

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj