ćwiczenia z Moniką Kołakowską
Źródło: https://www.facebook.com/kolakowskafit/

W tym wpisie zaproponujemy Ci kolejne 3 ćwiczenia z polską sportsmanką.

Zapraszamy do drugiej części naszego wpisu, w której prezentujemy TOP 3 ćwiczenia z popularną YouTuberką, Moniką Kołakowską. Tym razem skupimy się na boczkach, ramionach oraz na treningach na całe ciało. Zaczynamy!

Top 3 ćwiczenia z Moniką Kołakowską #2

#1. Trening na boczki

Jest to trening, który pomoże Ci pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic brzucha oraz wymodeluje Twoją sylwetkę ta,k aby wyglądała ona na zdrowszą oraz bardziej wysportowaną.

 

#2. Trening na ramiona

Ten trening pozwoli Ci wzmocnić Twoje ramiona, a jednocześnie rozbuduje nieco mięśnie w rękach. Na początku ćwiczenia mogą sprawiać Ci trudności, ale po kilku sesjach mogą okazać się dla Ciebie zbyt łatwe. Wtedy warto dodać do nich obciążenie.

 

#3. Tabata

Trening ?Tabata” to jeden z najpopularniejszych treningów, gdyż pozwala w krótkim czasie spalić mnóstwo kalorii. Jest on bardzo intensywny i wymaga zaangażowania całego ciała, ale dzięki temu jest skuteczny.

 

Monika niedawno wystartowała z nowym wyzwaniem na YouTubie, które również zaczęła mocną Tabatą. Być może zechcesz dołączyć do tego challenge’u albo do poprzednich. Dzięki nim wyrobisz w sobie systematyczność, poprawisz kondycję i wzmocnisz mięśnie oraz spalisz dużo kalorii. Poniżej podrzucamy link do pierwszego treningu z najnowszego wyzwania:

Polecamy: TOP 3 ćwiczenia z Moniką Kołakowską #1

ćwiczenia z Moniką Kołakowską
Źródło: https://www.facebook.com/kolakowskafit/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj