Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, co zrobić, by w oczach dziewczyn być bardziej romantycznym? Poniżej przedstawimy Ci nasze propozycje.

Chcesz być bardziej romantyczny dla swojej dziewczyny albo poderwać tym swoją crush, ale nie do końca wiesz, co robić? Zobacz nasze propozycje. Mamy nadzieję, że zainspirują Cię i dodadzą odwagi do działania. Pamiętaj, że wiele dziewczyn lubi, jak chłopak jest romantyczny 🙂

Jak być bardziej romantycznym?

1. Praw komplementy

To bardzo miłe, romantyczne i z pewnością sprawi mnóstwo radości każdej dziewczynie. Przy okazji miłe słowa nic nie kosztują. Pamiętaj jednak o tym, że co za dużo to niezdrowo  i staraj się, aby Twoje słowa zawsze były szczere.

2. Mów czułe słówka

Są one tak samo ważne jak prawienie komplementów, a niektóre z nich mogą sprawić, że dziewczynie szybciej zabije serce.

3. Na randki wybieraj raczej ciche, spokojne i odosobnione miejsca

Pomoże Wam to skupić się tylko na sobie, będziecie sami, więc nie będziecie się krępować, że ktoś Wam przeszkodzi.

4. Patrz jej w oczy

W ten sposób dziewczyna poczuje, że się nią naprawdę interesujesz. Początkowo może ją to nawet nieco skrępować, ale przynajmniej będzie czuła, że jesteś wobec niej szczery. Patrzenie sobie w oczy dla niektórych może być trudne, ale z pewnością zbliża.

5. Bądź gentlemanem

Przepuszczaj ją w drzwiach, odsuwaj krzesło, dziewczyny bardzo to sobie cenią! Dbaj o nią najlepiej jak potrafisz, a zobaczy w Tobie wartościowego i romantycznego chłopaka 🙂

6. Małe gesty, ale od serca

Nie musisz wcale kupować jej ogromnych prezentów, wystarczą małe drobiazgi, które będą w jakiś sposób jej o Tobie przypominać. Pamiętaj także o tym, aby od czasu do czasu dać coś od siebie, a niekoniecznie kupić gotowca w sklepie. Możesz albo wykonać coś samemu, albo zrobić dla niej coś miłego, np. ugotować coś dobrego, ładnie ją obudzić, pooglądać wspólnie jej ulubiony serial czy komedię. Trochę zaangażowania, a zobaczysz, że będą efekty 🙂 Dziewczyny lubią niespodzianki!

7. Nie wstydź się mówić o uczuciach

Jest to trudne i wymaga wiele odwagi, ale stwarza naprawdę romantyczną atmosferę oraz zbliża. Nie wstydź się więc mówić o swoich uczuciach.

A Wy co robicie romantycznego dla swoich dziewczyn? Pochwalcie się w komentarzach! 🙂

Polecamy: Jakie zachowania chłopaków odstraszają dziewczyny?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj