Źródło: Pinterest

Kupiłaś nowy telefon i obiecałaś sobie, że będziesz o niego dbać, ale nie wiesz co tak naprawdę należy robić? My Ci w tym pomożemy!

#1. Zakładaj na telefon etui, które zamortyzuje ewentualny upadek i uniemożliwi zniszczenie go. Case’ów jest mnóstwo. Zaczynając od silikonowych, gumowych, plastikowych, a kończąc na tych z klapką. Jeżeli jesteś miłośniczką sportów ekstremalnych, to pamiętaj o dodatkowych zabezpieczeniach.

#2. Po zakupie telefonu załóż na niego folię ochronną, a jeszcze lepiej – szkło hartowane. Sprawią one, że Twój telefon będzie bardziej wytrzymały. Nawet, gdy zdarzy Ci się go upuścić, to co najwyżej pęknie tylko szkło hartowane, a nie ekran dotykowy.

#3. Pamiętaj, aby nie narażać telefonu na kontakt z wodą. Często zalanie jest  już nieodwracalnie. Nie zabieraj telefonu na basen, aby robić fotki. Jeżeli jednak bardzo Ci na tym zależy, to zaopatrz się w etui wodoodporne.

#4. Nigdy nie zostawiaj telefonu na słońcu, ponieważ może się on przegrzać, co spowoduje uszkodzenie baterii. Niektóre telefony mają niewyjmowaną baterię, co oznacza że jej wymiana jest niemożliwa. Unikaj także używaniu wielu aplikacji naraz, ponieważ powoduje to grzanie się smartfona.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here