Źródło: Pinterest

Zdecydowałeś się zakończyć związek z dziewczyną i zastanawiasz się jak się za to zabrać? W tym wpisie podpowiemy Ci jak NIE należy zrywać.

Podjęcie decyzji o zakończeniu związku nie należy do najłatwiejszych, ale jeszcze trudniejsze jest samo zerwanie. Jak przeprowadzić tę rozmowę, żeby była ona możliwie jak najmniej bolesna dla tej drugiej strony? Na pewno należy unikać kilku zachowań, o których piszemy poniżej.

Jak NIE zrywać z dziewczyną?

#1. Nie zrywaj przez sms

Bez względu na to, z jakiego powodu decydujesz się zakończyć związek z dziewczyną, nie powinieneś tego robić przez sms. Skoro miałeś odwagę z nią być, miej odwagę rozstać się jak mężczyzna i spojrzeć jej w oczy.

#2. Nie zrywaj w jej urodziny

Czy można wybrać gorszy dzień na zerwanie z dziewczyną? Kończenie związku w dniu urodzin jest tak samo okrutne jak zdecydowanie się na ten krok w Walentynki czy Waszą rocznicę. Jeżeli nie chcesz, aby ona czuła się upokorzona, wybierz inną datę.

#3. Nie zrywaj przy znajomych

Zrywanie przy znajomych to kiepski pomysł, szczególnie jeśli są to Twoi znajomi, a po fakcie zamierzacie wszyscy razem oddalić się, zostawiając Twoją (już) byłą dziewczynę samą. Z pewnością po czymś takim poczuje się znacznie gorzej, niż gdybyście byli tylko we dwoje.

#4. Nie zrywaj podając błahy powód

Przede wszystkim dziewczyna ma prawo wiedzieć, dlaczego zdecydowałeś się zakończyć Wasz związek, poza tym, jeśli ona nadal Cię kocha, to może niepotrzebnie robić sobie nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone i próbować Cię odzyskać.

#5. Nie zrywaj kiedy ona ma okres 🙂

Ten punkt należy oczywiście traktować z przymrużeniem oka, ale jeżeli Twoja dziewczyna jest wyjątkowo nerwowa w TE dni, to dla własnego bezpieczeństwa i spokoju, lepiej odczekać, aż jej poziom hormonów się ustabilizuje.

Czytaj także: 10 tipów na bycie lepszym chłopakiem

Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. beznadziejne porady, jak jej nie kocha to niech zrywa od razu a nie czeka bog wie na co i stale daje jej nadzieje na lepsze jutro… a jak nie jest tego pewien to niech porozmawia z nia normalnie i tyle…

    • jedynie porada 1 i 4 jest dobra, bo reszta wyglada jak pisana przez kogos kto nigdy nie byl z zwiazku, a daje „dobre rady” innym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj