Jak poderwać chłopaka
Źródło: Pinterest

Zauroczył Cię nieznajomy i zastanawiasz się, jak mogłabyś go poderwać? W tym wpisie znajdziesz cenne wskazówki.

Większość z nas wolałaby, żeby to chłopak wyszedł z inicjatywą i zrobił pierwszy krok. Niestety nie zawsze możemy na to liczyć i czasami musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Co w takim razie zrobić, żeby okazać mu swoje zainteresowanie i nawiązać kontakt? Czytaj dalej!

Jak poderwać chłopaka nie znając go?

Na powyższe pytanie nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi, bo przecież sytuacje są różne, a nieznajomego możemy spotkać w naprawę wielu miejscach. Czasami trzeba działać szybko, bo mamy dosłownie kilka chwil na to, żeby nawiązać kontakt, a czasami możemy przemyśleć naszą ?strategię”. Poniżej rozważymy kilka najczęściej spotykanych sytuacji.

Jak poderwać chłopaka w komunikacji miejskiej?

W autobusie lub tramwaju musisz działać szybko, bo Twój obiekt pożądania może za chwilę wysiąść i więcej go nie spotkasz.

1. Nawiąż kontakt wzrokowy. Kiedy Wasze spojrzenia się ze sobą skrzyżują, uśmiechnij się do niego i obserwuj jego reakcję. Być może odwzajemni Twój uśmiech i sam się do Ciebie odezwie?

2. Odszukaj go na spotted. Może i nie jest to szczyt odwagi, ale co zrobić, jeśli wstydzisz się zagadać, a i on się do tego nie kwapi? To może się udać pod warunkiem, że po pierwsze on zwrócił na Ciebie uwagę i Cię zapamiętał, a po drugie śledzi tę stronę i zobaczy post.

3. Zagadaj do niego. Kontakt wzrokowy, uśmiech, spotted… Wszystko super, ale co w sytuacji, jeśli chłopak czyta książkę albo patrzy za okno i w ogóle się nie rozgląda? W tej sytuacji musisz zacząć rozmowę. Możesz zadać pytanie dotyczące książki (pod pretekstem, że znajomi Ci ją polecali, ale nie jesteś przekonana i chciałabyś poznać więcej opinii) lub spytać o godzinę, a następnie o model jego telefonu (bo chcesz kupić taki sam i nie wiesz czy warto). Spróbuj znaleźć jakiś punkt zaczepny do rozmowy, weź głęboki wdech i do dzieła!

Jak poderwać chłopaka na ulicy?

Tutaj również trzeba działać szybko. Sposób na godzinę w tej sytuacji również wydaje się być sensowny. Możesz także podejść do chłopaka, powiedzieć, że chyba zgubiłaś telefon i zapytać czy mogłabyś zadzwonić z jego komórki. Jeśli się zgodzi to zadzwoń pod swój numer, wyciągnij smartfona z torebki i zaśmiej się, że czasem ciężko jest tam cokolwiek znaleźć 🙂 W ten sposób zdobędziesz jego numer, a on będzie miał Twój.

Kiedy mijasz chłopaka, który dokądś się spieszy, możesz iść za nim i nawiązać kontakt tam, gdzie się zatrzyma. Rób to jednak dyskretnie, bo jeśli zostaniesz przyłapana na śledzeniu go, to raczej stracisz szansę na podryw.

Jak poderwać chłopaka w restauracji?

To raczej dość rzadko spotykana sytuacja, bo do restauracji, barów czy kawiarni zazwyczaj chodzimy z kimś, ale gdyby taka sytuacja się zdarzyła i on siedziałby samotnie przy stoliku, to podejdź, zapytaj czy miejsce obok niego jest wolne i jeśli potwierdzi to spytaj, czy możesz się dosiąść, bo nie lubisz jeść w samotności. Gdy się zgodzi, życz mu smacznego z uśmiechem i daj mu chwilę na nawiązanie rozmowy. Może się zdarzyć, że tego nie zrobi, bo jest nieśmiały lub brak mu pomysłu – wtedy Ty przejmij inicjatywę. Spytaj, czy często tu bywa lub czy poleca jakieś danie z karty.

Komunikacja miejska, ulica i restauracja to naszym zdaniem jedne z najpopularniejszych miejsc, w których można spotkać i poderwać chłopaka. Ponadto dodałybyśmy tu jeszcze jezioro oraz dyskotekę. Wpisy dotyczące podrywu w obu tych miejscach pojawiły się już kiedyś na naszej stronie, dlatego poniżej zamieszczamy linki do nich:

Jak go poderwać na imprezie?

Jak go poderwać nad wodą

Jak poderwać chłopaka

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj