Ty i Twój chłopak będziecie spędzać wakacje osobno? Sprawdź, jak przeżyć tę rozłąkę!

Wakacje to dla większości nastolatków powód do wielkiej radości. Jednak ci, którzy są w związku i spędzają lato osobno, z pewnością martwią się, jak to będzie. W tym wpisie podpowiadamy, jak przeżyć rozłąkę i nie zwariować.

Jak przetrwać wakacyjną rozłąkę z chłopakiem?

#1. Rozmawiajcie ze sobą jak najczęściej

Idealnie byłoby, jeśli mielibyście możliwość kontaktowania się ze sobą każdego dnia. Nie załamuj się jednak, jeśli to się nie uda. Wakacje są w końcu od tego, aby z nich korzystać, a nie siedzieć z nosem w telefonie. Świat się nie zawali, jeśli przez kilkanaście (czy nawet kilkadziesiąt) godzin nie porozmawiacie ze sobą.

#2. Myśl o momencie spotkania

Kiedy będzie Ci ciężko i będziesz usychać z tęsknoty, zacznij myśleć o momencie, kiedy wreszcie się zobaczycie. Z pewnością od razu zrobi Ci się lepiej. Możesz zaznaczyć tę datę w kalendarzu i odliczać, ile jeszcze pozostało do tej chwili.

#3. Nie skupiaj się jedynie na tęsknocie

Choć może wydawać Ci się to trudne, postaraj się oderwać czasem myśli od ukochanego. Nie myśl jedynie o tym, jak bardzo za nim tęsknisz. Ciesz się wakacjami! Nawet jeśli nigdzie nie wyjeżdżasz, znajdź sobie jakieś zajęcie, aby we wrześniu nie mieć poczucia zmarnowanego lata.

#4. Pamiętaj, że 2 miesiące to naprawdę niewiele

Nawet, jeśli nie będziecie się widzieć przez całe wakacje, to pamiętaj, że 2 miesiące to naprawdę niewiele. Choć porównywanie się do innych nie zawsze jest dobrym pomysłem, być może zrobi Ci się lepiej, kiedy pomyślisz sobie o tych wszystkich parach, które żyją w związkach na odległość. Zobaczysz, że 2 miesiące zlecą jak z bicza strzelil.

Czytaj także: Czy warto robić sobie tatuaż z drugą połówką?

zdjęcia z wakacji
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj