poderwanie chłopaka
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/496803402642989629/

Podoba Ci się koleżanka z klasy, ale nie masz pomysłu, jak jej o tym powiedzieć? Sprawdź, w jaki sposób możesz dać jej do zrozumienia, że nie jest Ci obojętna.

  1. Wspólni znajomi
  2. Zajęcia pozalekcyjne
  3. Uczenie się razem
  4. Spotkanie po szkole
  5. Zaoferowanie pomocy

Jak skutecznie poderwać koleżankę z klasy? TOP 5 sposobów!

To, że widujecie się codziennie przez kilka godzin, może być z jednej strony dużym ułatwieniem, choć w przypadku dostania kosza, będzie grało na Twoją niekorzyść. Zawsze jednak warto podjąć ryzyko i zawalczyć o swoje szczęście. Jeśli zastanawiasz się, jak poderwać koleżankę z klasy, koniecznie wypróbuj naszych 5 sposobów!

Wspólni znajomi

Aby poderwać koleżankę z klasy, spróbuj wykorzystać Waszych wspólnych znajomych. To właśnie oni mogą pomóc Wam się lepiej poznać, a przy tym stworzą Wam odpowiednie warunki, dzięki czemu nie będziecie odczuwać presji.

Zajęcia pozalekcyjne

Doskonałą okazją do tego, abyście Ty i Twoja koleżanka z klasy mogli się lepiej poznać, są zajęcia pozalekcyjne. Podczas nich możecie nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale podyskutować i poznać swoje opinie na różne tematy.

Uczenie się razem

Ta opcja pozwoli Ci poderwać koleżankę z klasy, pod warunkiem, że macie ze sobą na tyle dobry kontakt, że wspólna nauka wchodzi w grę. Nie zawsze jednak tego typu propozycja spotka się z akceptacją. Zamiast uczenia się razem, możesz poprosić dziewczynę, aby w przerwie lub po lekcjach wytłumaczyła Ci jakiś temat, którego nie rozumiesz.

Spotkanie po szkole

Wyjście większą grupą do kina czy na pizzę to świetny pomysł! Spotkania integracyjne zazwyczaj przebiegają w fantastycznej atmosferze, więc z pewnością nie będzie to zmarnowany czas. W szerszym gronie łatwiej będzie Ci zacząć rozmowę.

Zaoferowanie pomocy

Jeżeli nie wiesz, jak poderwać koleżankę z klasy, możesz na początek zaoferować jej swoją pomoc. Zastanów się, z czym dziewczyna sobie nie radzi i wyjdź zaproponuj swoje wsparcie. Kto wie, może w ramach wdzięczności zaprosi Cię na kawę? 🙂

Znasz więcej sposobów na to, aby skutecznie poderwać koleżankę z klasy? Podziel się nimi w komentarzu!

Czytaj także: Co zrobić, gdy dziewczyna ucieka wzrokiem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj