Co zrobić, gdy dziewczyna ucieka wzrokiem?
Co zrobić, gdy dziewczyna ucieka wzrokiem?

Dziewczyna, która Ci się podoba, patrzy na Ciebie przez cały czas, a kiedy Ty spoglądasz na nią, natychmiast ucieka wzrokiem? Podpowiemy Ci, co to może oznaczać!

Jeżeli dziewczyna, która Ci się spodobała, ucieka wzrokiem, kiedy tylko przyłapiesz ją na tym, że na Ciebie zerka? Takie zachowanie może mieć kilka przyczyn:

  1. Podobasz jej się – to jedna z najbardziej prawdopodobnych możliwości. Dziewczyna spogląda na Ciebie, ale jest zbyt nieśmiała, aby zrobić coś więcej;
  2. Chce Cię lepiej poznać – być może dziewczyna nie wie jeszcze, co tak naprawdę do Ciebie czuje, więc zerka na Ciebie, aby przekonać się, jaki jesteś naprawdę.
  3. Po prostu się zapatrzyła – czasami zdarza się, że ktoś zamyśli się i zapatrzy gdzieś bezwiednie. Być może tak jest również w tym wypadku, choć jeśli sytuacja często się powtarza, jest to dość podejrzane.
  4. Sprawdza, dlaczego wciąż na nią spoglądasz – być może dziewczyna zauważyła, że na nią zerkasz i teraz chce się upewnić, że tak faktycznie jest, a przy tym próbuje nie dać się przyłapać na gapieniu się na Ciebie.

Co zrobić, gdy dziewczyna ucieka wzrokiem?

#1. Zagadaj do niej

Jeżeli dziewczyna ucieka wzrokiem, bo jej się podobasz, dobrym pomysłem będzie rozpoczęcie rozmowy. Możesz się uśmiechnąć lub mrugnąć do niej okiem, jednak to pogawędka pozwoli Wam lepiej się poznać.

#2. Upewnij się, że to nie przypadek

Zanim zaczniesz robić cokolwiek, nabierz pewności, że ukradkowe spojrzenia nie zdarzyły się przypadkowo. Po prostu daj sobie chwilę czasu, przed zrobieniem pierwszego kroku.

#3. Zaaranżuj spotkanie

Macie wspólnych znajomych? Świetnie się składa! W takim razie spróbuj zaaranżować wspólne spotkanie, na którym będziecie mieli okazję swobodnie porozmawiać. Jeśli natomiast nie macie żadnego ,,łącznika”, spróbuj dyskretnie ją wyśledzić i pojawiać się tam, gdzie ona.

#4. Poczekaj na rozwój wypadków

Jeżeli mimo obserwacji, masz wątpliwości, z jakiego powodu dziewczyna ucieka wzrokiem, choć chwilę wcześniej na Ciebie spoglądała, to po prostu zaczekaj. Spokojnie obserwuj rozwój sytuacji, zanim zaczniesz robić cokolwiek.

Zazwyczaj, powodem tego, że dziewczyna ucieka wzrokiem jest nieśmiałość. Może się jednak zdarzyć, że spojrzenia są przypadkowe, dlatego zanim podejmiesz jakiekolwiek działania, upewnij się, że dobrze odczytałeś sygnały.

Czytaj także: Jak zrobić dobre wrażenie na dziewczynie? Oto 5 skutecznych sposobów!

Źródło: Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj