związek ze starszym chłopakiem
Źródło: Pinterest

Chciałabyś stworzyć udany związek, który będzie trwał przez wiele lat? W tym wpisie podpowiadamy, jak stworzyć długofalową relację.

Wiele osób popełnia ten błąd – wchodząc z kimś w związek myślą, że zdobyli kogoś na zawsze. Nic bardziej mylnego! O miłość trzeba dbać cały czas, aby relacja była udana. W tym wpisie zdradzamy sekret długofalowych związków.

Jak stworzyć długofalowy związek?

Stworzenie długofalowego związku wymaga zaangażowania obojga partnerów, dlatego możesz podsunąć ten wpis swojemu chłopakowi.

#1. Pamiętajcie o drobnych gestach

Sms na dzień dobry czy liścik miłosny podrzucony do kieszeni w kurtce to takie drobne gesty, o których z biegiem lat się zapomina. Aby w Waszym związku cały czas była gorąca atmosfera, pamiętajcie o miłych uczynkach względem siebie.

#2. Zaakceptujcie swoje wady

Nie ma ludzi bez wad, ale największą zbrodnię dla związku popełniamy, gdy próbujemy za wszelką cenę zmienić partnera. Powinniśmy wspierać, a nie naciskać. Jeśli partner nie chce się zmieniać lub nie potrafi tego zrobić, to najlepszym możliwym wyjściem jest zaakceptowanie go.

#3. Komplementujcie się

Każdego dnia starajcie się mówić sobie coś miłego. Jest to szczególnie ważne dla osób, które mają kompleksy. Dla nich każde miłe słowo, wypowiedziane z ust partnera, jest bardzo ważne. Z pewnością wiecie, jakie komplementy sprawią Wam największą radość.

#4. Razem pokonujcie przeszkody

Problemy pojawiają się w każdym związku. Ważne jest, aby w trudnych momentach wspólnie stawić czoła wszelkim przeciwnościom. Wspierajcie się wzajemnie, a Wasza relacja stanie się jeszcze bardziej silna.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#5. Ufajcie sobie

Bez zaufania nie da się stworzyć udanego związku. Kontrolowanie na każdym kroku partnera nie sprawi, że będzie on wierny i nigdy nas nie zostawi. Trzeba po prostu wierzyć, że tak będzie, a na tym właśnie polega zaufanie.

#6. Dążcie do szybkiego zakończenia kłótni

Kłótnie zdarzają się w każdym związku. Ważne jednak, aby nie były one próbą sił. Tutaj oboje jesteście w jednej drużynie i nie gracie przeciwko sobie. Im szybciej do tego dojdziecie, tym większa szansa, że uda Wam się stworzyć długofalowy związek.

#7. Rozmawiajcie ze sobą

Pary z długim stażem często popełniają ten błąd i przestają ze sobą rozmawiać. To nie tak, że w ogóle nie prowadzą dialogu, ale mówią jedynie o rzeczach nieistotnych, komentują bieżące wydarzenia, zamiast skupić się na tym, co naprawdę istotne. Pamiętajcie o tym, aby rozmawiać o swoich uczuciach i o Waszym związku, a jeśli pojawią się jakieś nieporozumienia, to wyjaśniajcie je od razu.

#8. Cały czas się starajcie

Komplementy i drobne gesty są ważne, ale to nie wystarczy, aby stworzyć długofalowy związek. Starajcie się przywołać emocje, które towarzyszyły Wam od samego początku. Wychodźcie na randki, dbajcie o schludny wygląd, zachowujcie się z kulturą i szanujcie się wzajemnie. To klucz do sukcesu.

Stworzenie długofalowego związku to ciężka praca, która wymaga zaangażowania obojga partnerów. Najważniejsze to się nie poddawać, nawet wtedy gdy związek przechodzi trudny moment. Jeżeli oboje będziecie się starać, to z pewnością Wasza praca nie pójdzie na marne.

Polecamy: 10 sygnałów, że jemu na Tobie zależy

czy jesteście w związku
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj