Jesteś nieśmiała i nie wiesz, co masz zrobić, aby chłopak się do Ciebie odezwał? A może jesteś super pewną siebie dziewczyną, ale on nawet samą Ciebie tak onieśmiela, że nie masz odwagi zagadać? Mamy na to sposoby!

Jeśli myślisz, że musisz do niego zagadać, aby w końcu Cię zauważył, to jesteś w błędzie! Wystarczy wysłać mu kilka sygnałów, które on rozczyta i zacznie się Tobą interesować.

Jak wysłać mu sygnały, że spodobał Ci się?

Uśmiechaj się do niego

To chyba najbardziej oczywisty sygnał, którego mogłaś się spodziewać. Podałyśmy go tutaj, ponieważ to jest jeden z najprostszych sposobów, nawet dla szarych myszek, na poderwanie chłopaka. Nie tylko dasz mu znać, że Ci się podoba, ale także wywrzesz wrażenie wesołej i zabawnej dziewczyny. Staniesz się również bardziej atrakcyjna – według chłopaków, każda dziewczyna, która się uśmiecha, wygląda atrakcyjnie.

Patrz na niego

Tak samo jak w punkcie pierwszym, to jest również jeden z najbardziej oczywistych sposobów. Jeśli już rozmawiacie, to patrz mu prosto w oczy, jak najgłębiej. Jeżeli chłopak odwróci wzrok, nie załamuj się, to wcale nie jest tak, że nie jest Tobą zainteresowany – może go po prostu onieśmieliłaś. Masz problem z patrzeniem komuś prosto w oczy? W takim razie przeczytaj nasz wpis: Jak utrzymać kontakt wzrokowy?

Stosuj komunikację niewerbalną

Inaczej mówiąc – mowę ciała. Baw się włosami, od czasu do czasu oblizuj i przygryzaj wargi. On z pewnością to zauważy. Jeśli jesteś odważna, puść mu oczko.

Staraj się być naturalna

Jeśli jesteś nieśmiała, bądź po prostu boisz się rozmowy z nim – nie ukrywaj tego. Nie okazuj na siłę, jaka to jesteś pewna siebie, skoro tak nie jest. On na pewno to zrozumie i będzie odważniejszy wobec Ciebie oraz będzie czuć się swobodnie w Twoim towarzystwie, jako że jesteś wstydliwa. Dasz mu w ten sposób sygnał, że zrobił na Tobie wrażenie.

Bądź nim zainteresowana

Jeśli już rozmawiacie, zadawaj mu pytania, chociażby jakiej drużynie kibicuje. Staraj się zapamiętywać jego odpowiedzi, ale bez przesady, bo chłopak może się trochę przerazić, że wiesz o nim więcej, niż on sam! Powiedz mu, że świetnie Ci się z nim rozmawia. Pisz do niego, ale nie narzucaj się i nie bądź nachalna – zacznij od prostych pytań, nawet o to, co było zadane. I już zaczyna się rozmowa!

Warto mieć na uwadze, że chłopcy bywają naprawdę słabi w odczytywaniu sygnałów dziewczyn i mogą pomyśleć, że robimy to wszystko zupełnie przypadkowo. Jeśli chcesz być oryginalna, wpadnij ,,przypadkowo” na niego – nawiążesz z nim kontakt fizyczny i dodatkowo może się zacząć rozmowa, a w przyszłości będziecie mieli co wspominać!

Czytaj także: Jak poderwać chłopaka za pomocą przyjaciółki?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj