Jak zadowolić chłopaka
Źródło: Pinterest

W tym wpisie zamieszczamy 5 sprawdzonych sposobów na zadowolenie dziewczyny.

Ten wpis dedykujemy przede wszystkim chłopcom, którzy chcą zadowolić swoje drugie połówki. Jeżeli jesteś dziewczyną to z chęcią dowiemy się, co sprawia, że jesteś zadowolona.

Jak zadowolić dziewczynę? 5 sprawdzonych sposobów!

Sprawianie radości drugiej osobie to bardzo fajna sprawa, niestety nie zawsze jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Wielu chłopców ma z tym problem i nie wiedzą co tak naprawdę sprawiłoby radość dziewczynie. Poniżej zamieszczamy małą podpowiedź.

1. Mów jej komplementy

Każda dziewczyna lubi słyszeć mile słowa na swój temat, dlatego nie wahaj się powiedzieć jej, że pięknie wygląda w sukience lub pasuje do niej ta nowa fryzura. Nawet jeśli w pierwszej chwili poczuje się onieśmielona, z pewnością sprawi jej to radość.

2. Kupuj jej kwiaty

Niektóre dziewczyny twierdzą, że nie lubią kwiatów, ale chyba nie ma żadnej, którą taki prezent by zdenerwował. Kwiaty to miły podarunek, który wywoła uśmiech na większości twarzy.

3. Bądź romantyczny

Większość dziewczyn lubi gdy ich druga połówka jest romantyczna, dlatego jeśli chcesz zadowolić swoją ukochaną, zorganizuj dla niej romantyczną kolację, zabierz ją na spacer przy świetle księżyca albo po prostu wyznaj jej miłość w nietypowym miejscu.

4. Rób jej niespodzianki

Każda dziewczyna lubi być zaskakiwana, więc staraj się od czasu do czasu zrobić jej jakąś niespodziankę. Zabierz ją w jakieś miejsce, w którym jeszcze nie była, przyjdź pod szkołę, kiedy się tego nie spodziewa lub

5. Kup jej coś słodkiego, gdy ma okres

Okres to temat rzeka. Większość chłopców woli w TE dni omijać swoje dziewczyny szerokim łukiem. Faktycznie łatwo wtedy o kłótnię, dlatego należy postępować ostrożnie. Co można zrobić? Większość dziewczyn nie odmówi kubka kakao i romantycznej komedii. Słodycze są jak najbardziej wskazane. A co, jeśli dziewczyna jest na diecie? Aby uniknąć awantury można po prostu ją uprzedzić, że czekolada jest w szafce, gdyby jednak zmieniła zdanie 🙂

Polecamy: Jak świętować rocznicę związku?

Jak zadowolić dziewczynę

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj