Jak zerwać z chłopakiem?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/750201250423711670

Czujesz, że Twoje uczucie do dziewczyny się wypaliło? W tym wpisie podpowiadamy, jak z nią zerwać, aby przebiegło to w miarę bezboleśnie.

Rozstania nigdy nie są proste, bez względu na to, czy to Ty zrywasz, czy ta druga strona. Jeżeli jednak sprawy wyglądają tak, że postanowiłeś zakończyć swój związek, to koniecznie przeczytaj ten wpis. Podpowiadamy w nim, jak zerwać z dziewczyną w możliwie jak najmniej bolesny sposób.

Jak zerwać z dziewczyną?

#1. Wybierz odpowiedni moment

Przeciąganie rozstania nie ma sensu, ale z drugiej strony zrywanie w dzień Waszej rocznicy, jej urodziny lub kiedy ma bardzo udany dzień, byłoby okrutne. Zanim zbierzesz się na odwagę, upewnij się, że moment, który wybrałeś, jest odpowiedni.

#2. Nie baw się w podchody

Niektórzy tak bardzo boją się powiedzieć o rozstaniu, że próbują wpierw naprowadzić drugą osobę na to, że szykują się zmiany. Niestety dziewczyna może się tego kompletnie nie spodziewać i pomyśleć, że np. chcesz się jej oświadczyć! Sam widzisz, że to nienajlepszy pomysł, prawda?

#3. Porozmawiaj w cztery oczy

Tego typu rozmowy nie należy przeprowadzać przy świadkach, dlatego zadbaj o Wasz komfort i wybierz miejsce, w którym będziecie sami. Poza tym oczywiście zerwania nie należy przeprowadzać przez sms czy rozmowę telefoniczną!

#4. Po prostu to powiedz

Ta rozmowa z pewnością nie będzie łatwa, ale tak naprawdę nie masz innego wyjścia. Zachowaj się dojrzale i po prostu to powiedz. Oczywiście nie musisz walić prosto z mostu: ,,to koniec” czy ,,zrywam z Tobą”. Możesz zacząć od krótkiego wprowadzenia – powiedz dziewczynie, że jest wspaniała i było Ci z nią cudownie, jednak Twoje uczucie do niej się wypaliło.

#5. Bądź szczery

Nie wymyślaj jakiś banalnych powodów rozstania. Jeżeli w Twoim życiu pojawił się ktoś inny, to dziewczyna ma prawo o tym wiedzieć. Mówiąc prawdę nie tylko zachowasz się fair wobec partnerki, ale pozbawisz ją złudzeń, dzięki czemu nie będzie próbowała Cię odzyskać.

#6. Nie proponuj przyjaźni

Rzucenie tekstem: ,,zostańmy przyjaciółmi” może wydać Ci się kuszące, jednak nie proponuj tego, jeśli nie wierzysz, że faktycznie jest to możliwe. Po pierwsze możesz niepotrzebnie rozbudzić w dziewczynie nadzieje, a po drugie kiedy ona zauważy, że mówiłeś nieszczerze, poczuje się tylko gorzej.

Czytaj także: Tego NIE RÓB po zamieszkaniu z dziewczyną!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj