Jak zrobić Bubble Ponytail

Fryzura ta była modna w 2015 roku. Teraz powraca do łask.

Bubble Ponytail (czyli bąbelkowy warkocz) to fryzura, która wygląda bardzo efektownie, a przy tym jest bardzo prosta do zrobienia. W tym wpisie pokażemy Ci 3 TOP sposoby, jak krok po kroku wykonać to upięcie. Zobacz sama, jakie to proste!

Jak zrobić Bubble Ponytail?

Ta fryzura jest nie tylko prosta do wykonania, ale może uratować Twój look, kiedy nie zdążyłaś umyć włosów. Świetnie sprawdzi się na co dzień, ale w połączeniu z wieczorowym makijażem i eleganckim strojem, będzie idealna również na imprezę lub rodzinną uroczystość.

#1. Rozpuść włosy i rozczesz je.

#2. Jeżeli Twoje włosy potrzebują dodatkowej objętości, możesz je natapirować u góry.

#3. Użyj suchego szamponu (o ile to konieczne).

Jak zrobić Bubble Ponytail – SPOSÓB 1:

Zbierz włosy na czubku głowy i zwiąż je. Odmierz długość 4 palców i przewiąż włosy gumką. Powtarzaj czynność do samych końców. Poluzuj delikatnie upięcie, tak aby nadać każdemu bąbelkowi objętości. Utrwal fryzurę lakierem.

Do wykonania tej fryzury możesz wykorzystać transparentne gumki albo zwykłe, które ukryjesz wydzielając niewielkie pasma włosów i owijając je wokół gumek.

Jak zrobić Bubble Ponytail – SPOSÓB 2:

Zaczesz włosy do tyłu i zbierz niewielkie pasmo na czubku głowy. Przewiąż transparentną gumką. Odmierz odległość 2-3 palców, zbierz kolejne pasmo i przewiąż transparentną gumką. Powinnaś mieć teraz 2 kitki (jedną pod drugą), a reszta włosów powinna być rozpuszczona. Górną kitkę podziel na dwa pasma, przełóż przez nie dolną kitkę i przewiąż transparentną gumką. Odmierz odległość 2-3 palców, zbierz kolejne pasmo i przewiąż transparentną gumką. Ponownie podziel górną kitkę na dwa pasma, przełóż przez nie dolną kitkę i przewiąż transparentną gumką. Powtarzaj czynność do samych końców. Poluzuj delikatnie upięcie, tak aby nadać każdemu bąbelkowi objętości. Utrwal fryzurę lakierem.

Do wykonania tej fryzury przyda Ci się spinka albo klips, aby przytrzymać górną kitkę podczas zaplatania.

Jak zrobić Bubble Ponytail – SPOSÓB 3:

Zaczesz włosy do tyłu i zbierz niewielkie pasmo na czubku głowy. Przewiąż transparentną gumką. Mniej-więcej w połowie uszu zbierz kolejną partię włosów i zwiąż je razem z pierwszą kitką. Poluzuj delikatnie upięcie, tak aby nadać bąbelkowi objętości. Zbierz kolejną partię włosów na wysokości karku i powtórz poszczególne kroki. Poluzuj delikatnie upięcie, tak aby nadać każdemu bąbelkowi objętości. Utrwal fryzurę lakierem.

Polecamy: 5 patentów na szybki makijaż do szkoły

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj