para
Źródło: Źródło: https://favim.com/image/301628

Pierwszy raz dopiero przed Tobą? Sprawdź, jakie są najlepsze i najgorsze miejsca, w których można go przeżyć!

Pierwszy raz to poważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Zanim się zdecydujesz, powinnaś wszystko dobrze przemyśleć, łącznie z miejscem, w którym TO zrobisz. Powinno gwarantować Wam komfort i zapewniać dyskrecję, abyście czuli się swobodnie. Poniżej znajdziesz małą ściągawkę.

Jakie jest najlepsze miejsce na pierwszy raz?

Zanim zdecydujesz się na zbliżenie, poważnie się nad tym zastanów. Odpowiedz sobie na pytanie czy brak odpowiedniego miejsca nie jest sygnałem, że to jeszcze za wcześnie. To nie są żadne wyścigi i czasem lepiej jest poczekać nieco dłużej. Jeżeli jednak jesteś przekonana, że to już, poznaj najlepsze i najgorsze miejsca, gdzie możesz to zrobić.

Najlepsze miejsca na pierwszy raz

Na pewno powinno być to miejsce, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał, tak abyście mogli się skupić na sobie.

Hotel

Najczęściej bywamy w takim miejscu w czasie wakacji. Jeśli możecie już sami wyjeżdżać, to prawdopodobnie nie jesteście zbyt młodzi na przeżycie wspólnej nocy. W hotelu będziecie mieli zapewnioną prywatność oraz komfort.

Dom

To najczęściej wybieranie miejsce na pierwszy raz. Nic dziwnego, w końcu znamy je bardzo dobrze i czujemy się tam bezpiecznie. Jeśli na dodatek mamy pewność, że nikt i nic nam nie przeszkodzi, to ciężko o lepsze miejsce.

Najgorsze miejsca na pierwszy raz

Niektóre miejsca lepiej jest odpuścić sobie na pierwszy raz, a i na kolejne nie będą one idealne.

Łono natury

Wizja zbliżenia na polanie albo w lesie może wydawać się romantyczna. W rzeczywistości na łące mogą obleźć Was robale lub ukąsić owady, a wśród drzew czają się kleszcze. Nie wspominając o tym, że ktoś Was może nakryć.

Samochód

Jest tam ciasno, a więc i niewygodnie. Zdecydowanie nie jest to wymarzone miejsce na pierwszy raz. Ponadto robiąc to w aucie można dostać mandat, więc chyba nie warto tak ryzykować.

Namiot

Wakacje spędzamy nie tylko w hotelach czy pensjonatach, ale również pod namiotem. Tego typu miejsce nie za bardzo nadaje się na pierwszy raz, ponieważ jest tam chłodno i ciasno. Poza tym tworzywo, z którego zrobione są namioty jest cienkie, więc nie zapewnia poczucia intymności.

Dom znajomych

Wybieracie się na imprezę do znajomych i przyszło Wam do głowy, że to dobre miejsce, aby wreszcie TO zrobić? Istnieje duża obawa, że pierwszy raz przeżyty na domówce nie będzie wspomnieniem, do którego będziesz chętnie wracała myślami.

Jakie miejsce jest Twoim zdaniem najlepsze na pierwszy raz? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Pierwszy raz – co może pójść nie tak?

para
Źródło: Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj