Jak optycznie powiększyć biust?
Źródło: Pinterest

Jesteś ciekawa jakie problemy mają chude dziewczyny? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Większość z nas marzy o szczupłej sylwetce, ale prawda jest taka, że bycie chudą nie jest wcale usłane różami, a drobne dziewczyny mają różne problemy, z którymi muszą się mierzyć każdego dnia. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze z nich.

Jakie problemy mają chude dziewczyny?

#1. Nieprzychylne komentarze

Chociaż to z tych większych często śmieją się rówieśnicy, to chudzielce również wysłuchują nieprzychylne komentarze na swój temat. Zazwyczaj są to teksty sugerujące anoreksję, pytania, czy w ogóle coś jedzą lub naśmiewanie się z braku kobiecych kształtów. Nieprzyjemne komentarze pojawiają się też w kontekście chudych osób, które ćwiczą dla zdrowia.

#2. Brak kobiecych kształtów

Tak, jak pisałyśmy wyżej, chude dziewczyny mogą spotkać się z niemiłymi komentarzami, dotyczącymi ich sylwetki, ale ponadto brak kobiecych kształtów może prowadzić do powstania kompleksów i braku akceptacji swojego ciała (w myśl stereotypu, że prawdziwa kobieta musi mieć na czym siedzieć i czym oddychać).

#3. Problem z doborem ubrań

Wiele dziewczyn kupując ubrania nie kieruje się jedynie aktualną modą, a raczej tym, aby dobrze się prezentować w danych ciuchach. Chude dziewczyny mogą mieć problem z doborem ubrań, w których mogą podkreślić kobiece kształty

#4. Częste uczucie zimna

Chude dziewczyny nie mają zbyt wiele tkanki tłuszczowej, przez co częściej doświadczają uczucia zimna, niż dziewczyny, które mają trochę więcej ?ciałka”.

#5. Dobór stanika

Problem mają przede wszystkim dziewczyny, które zostały hojnie obdarzone przez naturę, ponieważ niewielu producentów oferuje biustonosze z dużymi miseczkami, ale małym obwodem pod biustem. Chude dziewczyny też nie mają łatwo, ponieważ często zdarza się, że miseczka odstaje od niewielkiego biustu.

Czytaj także: Jak optycznie powiększyć biust?

Źródło: Pinterest

4 KOMENTARZE

  1. Duży problem sprawiają też wystające kości :/ przy jakimkolwiek ćwiczeniu wszystko się obija, a potem powstają brzydkie siniaki i jest to bardzo bolesne

  2. 1,3,4,5 to nie prawda bo to że dziewczyna jest chuda nie oznacza że nie ma kobiecych kształtów. Jest bardzo wiele bardzo chudych dziewczyn z super figurą i kobiecymi kształtami .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj