Książka ,,Jedz jak Geniusz

Jedz jak Geniusz. Zacznij mieć wpływ na swój mózg! Ucz się szybciej, zapamiętuj więcej i bądź bardziej kreatywny. Odkryj związek pomiędzy tym co jesz, a sprawnością umysłu i z każdym dniem czuj się coraz lepiej.

Jak stać się mądrzejszym, szczęśliwszym i bardziej wydajnym? Informację znajdziesz w książce autorstwa Maxa Lugavere’a, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa.

Książka ,,Jedz jak Geniusz”

Po tym, jak u jego matki zdiagnozowano demencję, Lugavere zawiesił swoją karierę medialną i postanowił dowiedzieć się jak najwięcej na temat mózgu oraz jego wydajności. Przez ponad 5 lat zajmował się najnowszymi badaniami, rozmawiał z dziesiątkami czołowych naukowców i lekarzy z całego świata oraz odwiedzał najlepsze wydziały neurologiczne w Stanach Zjednoczonych. Wszystko to robił w nadziei, że zrozumie stan, w którym znajdowała się jego matka 

Całą zdobytą wiedzę zapisał w książce: ,,Jedz jak Geniusz. Bądź mądry, szczęśliwy i bardziej wydajny”. Jest to obszerny przewodnik, pełen wiedzy na temat mózgu oraz jego funkcjonowania. Lugavere opisał związek pomiędzy naszymi wyborami żywieniowymi i stylem życia, a działaniem mózgu. Ujawnił, w jaki sposób jedzenie bezpośrednio wpływa na naszą zdolność koncentracji, uczenia się, zapamiętywania, tworzenia, analizowania nowych pomysłów i utrzymywania dobrego nastroju. 

W książce znajdziesz bezcenne spostrzeżenia na temat tego, jak usprawnić działanie swojego mózgu. A przede wszystkim co należy jeść, aby: 

  • poprawić pamięć i jasność umysłu
  • odmłodzić wiek swojego mózgu
  • czuć się bardziej szczęśliwym
  • zapamiętywać więcej i uczyć się szybciej.

Książkę możesz już teraz kupić w korzystnej cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj