Twój dziewczyński przewodnik po dorastaniu. Obowiązkowa książka dla wszystkich dorastających dziewczyn już od 3 kwietnia 2019 r. w księgarniach.

Dorastanie to dziwna sprawa, prawda? Ciągle myślisz o czekających cię zmianach? A może już przez nie przechodzisz i jest ci ciężko? Twój dziewczyński przewodnik po dorastaniu ułatwi ci życie!

Książka autorstwa Sophie Elkan wraz z mądrymi (ale nie przemądrzałymi) radami psychoterapeutki Laury Chaisty i lekarki dr Maddy Podichetty, pytaniami i opowieściami dziewczyn przechodzących przez to samo co ty oraz uroczymi ilustracjami Flo Perry jest: o zmieniającym się ciele, o okresie, o walce z pryszczami i z momentami zwątpienia w siebie, o radzeniu sobie z cyberprzemocą, z denerwującą rodziną czy kumpelą, a także o seksie. Krótko mówiąc: o życiu. To poradnik dla najfajniejszej dziewczyny na świecie i dla kobiety, którą się staniesz.

Zamów już dzisiaj w przedsprzedaży w najlepszej cenie!
Empik: http://bit.ly/TwojDziewczynskiPrzewodnikEmpik
Świat Książki: http://bit.ly/TwojDziewczynskiPrzewodnikSK

Owszem, dojrzewanie może być dziwne i budzić strach, ale daje wiele dobrego. Wszyscy się zmieniamy, niektórzy prawie nie do poznania, i prawda jest taka, że każdego z nas kiedyś to czeka, więc nie walcz z tym. Niektóre momenty będą ciężkie, ale z Twoim dziewczyńskim przewodnikiem będzie ci raźniej. A to dlatego, że jest napisany z dużą wrażliwością i wyrozumiałością, porusza trudne tematy przystępnym językiem i co więcej, oswaja zmiany i napawa optymizmem. To twoja książka. Do przeczytania w całości lub podczytywania po trochu.

Zobaczysz, dorastanie jest fajne!

Polecamy: Książka ,,Wymiatasz”

Twój dziewczyński przewodnik po dorastaniu

3 KOMENTARZE

  1. Przeczytałam i powiem od razu, że ilustracje były jak dla mnie śmieszne (np. fryzury z włosów łonowych), a ogólnie cała książka idealnie nadaje się zarówno dla dziewczyn, które zaczęły dojrzewać, jak i tych starszych. Jest napisana przystępnym językiem, więc przyjemnie się ją czyta. Skończyłam ją w jeden wieczór, a jutro jeszcze uzupełnię rysunki 🙂 Serdecznie polecam! <3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj