metody podrywu które nie działają
Źródło: https://weheartit.com/entry/322864648

Wydaje Ci się, że wszystko robisz dobrze, a mimo tego nie możesz poderwać żadnej dziewczyny? Sprawdź, co robisz źle!

Niektórzy nie mają najmniejszego problemu z tym, żeby flirtować z dziewczynami i je podrywać, ale są też i tacy, którym sprawia to trudność. Czasami powody są błahe, jak na przykład źle dobrane słowa albo działania, które zamiast przyciągać, odpychają. Sprawdź, co nie zadziała na żadną dziewczynę.

Metody podrywu, które nie działają na dziewczyny

Podrywanie jej przyjaciółki

Plan jest taki, że podrywasz jej koleżankę, po to, aby zbliżyć się do NIEJ i aby móc ją lepiej poznać, a później jakoś to będzie… Daruj sobie ten pomysł! Flirtując z kimś z jej bliskiego otoczenia nie sprawisz, że ona zacznie traktować Cię jak kandydata na chłopaka, a wręcz odwrotnie. Możesz zranić kilka osób i stracić szansę na związek z dziewczyną, na której Ci zależy.

Udawanie niezainteresowanego

Jeżeli będziesz udawał, że nie jesteś zainteresowany dziewczyną, to prawdopodobnie ona w to uwierzy i po prostu sobie odpuści. Niewiele znajdzie się takich, które będąc w takiej sytuacji uzna, że za wszelką cenę musi Cię zdobyć. Musisz okazać dziewczynie swoje zainteresowanie.

Wywoływanie zazdrości

Grając w ten sposób możesz wiele zyskać, ale równie dużo stracić. Kręcąc się wokół innych dziewczyn możesz łatwo dostać łatkę nałogowego podrywacza, a chyba nie o to chodzi. Poza tym takie zachowane jest nie fair wobec dziewczyny (czy też dziewczyn), którą podrywasz na niby i tej, na której tak naprawdę Ci zależy.

Udawanie przyjaciela

Ukrywanie prawdziwych uczuć i zamiarów pod przykrywką przyjaźni grozi tym, że trafisz to friendzone. O ile nie masz przygotowanego planu na to, jak się z tego wyplątać, to lepiej nie stąpaj po tym kruchym lodzie. Może być Ci naprawdę ciężko doradzać dziewczynie w sprawach sercowych i obserwować jej rosnące uczucie wobec innego, podczas gdy to Ty powinieneś być na jego miejscu.

Używanie banalnych tekstów

Co może być gorszego od wszystkich powyższych punktów razem wziętych? Próba podrywu przy pomocy banalnych tekstów. Legenda głosi, że komuś kiedyś udało się ?wyrwać? na taką gadkę. Prawda jest taka, że słysząc takie zdanie dziewczyna uzna, że robisz sobie z niej żarty. Przykładowe teksty, które nigdy nie powinny wyjść z Twoich ust:

  • ?Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść obok Ciebie raz jeszcze??;
  • ?Przypominasz mi moją przyszłą dziewczynę?;
  • ?? Zmęczona?
    ? A czym?
    ? Cały dzień chodziłaś mi po głowie?;
  • ?Składasz się może z selenu, potasu i krzemu? Bo jesteś SeKSi?

Powyższe metody podrywu w 90% przypadków nie zadziałają. Oczywiście zawsze pozostaje jeszcze te 10% szans, że jednak się uda, ale czy warto tak ryzykować? Zdecydowanie lepiej postawić na szczerość, bycie sobą i przemyślane działanie!

Czytaj także: 5 gestów, które uwielbiają dziewczyny

metody podrywu które nie działają
Źródło: https://www.pinterest.dk/pin/586171707742318389

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj