Źródło: Pinterest

W tym wpisie przedstawiamy rzeczy, które denerwują nas najbardziej podczas okresu.

Bycie kobietą nie jest proste, a już szczególnie w najbardziej znienawidzonym w ciągu miesiąca momencie, czyli podczas okresu. Wiele z nas najchętniej nie wychodziłoby z łóżka w TE dni, niestety nie możemy liczyć na taryfę ulgową. Poniżej znajdziecie najbardziej denerwujące rzeczy podczas okresu. Dajcie nam znać, co Waszym zdaniem jest najgorsze z tego wszystkiego.

Najbardziej denerwujące rzeczy podczas okresu

1. Ból brzucha. Nie ma chyba nic gorszego niż ból brzucha, który towarzyszy nam podczas okresu. Jeżeli do tego dochodzi ból głowy, to sytuacja robi się dramatyczna. Najgorsze jest to, że tabletki przeciwbólowe nie zawsze pomagają.

2. Uczucie wilgoci. Problem ten jest znany szczególnie dziewczynom, które używają podpasek. Wiele z nich skarży się na to, że w czasie okresu nie czują się czyste, mimo wzmożonego dbania o higienę.

3. Gromadzenie się wody w organizmie. Nie dość, że często wszystko nas boli i czujemy się mało komfortowo, to jeszcze nasza pewność siebie zostaje podkopana przez dodatkowe kilogramy i ?puchnięcie” spowodowane gromadzeniem się wody w organizmie.

4. Wahania nastroju. Burza hormonów i ciągłe zmiany humoru są naprawdę męczące i potrafią nieźle wkurzyć. Ataki śmiechu przeplatane wybuchami płaczu – czasami mamy naprawdę dość.

5. Wzmożony apetyt. Ten ból czują szczególnie dziewczyny, które na co dzień starają się dbać o sylwetkę. Kiedy przychodzi okres pojawia się zwierzęcy głód, który naprawdę ciężko jest opanować. Do tego ta pokusa na czekoladę…

6. ?Masz okres?”. To pytanie potrafi wyprowadzić z równowagi nawet wtedy, gdy jego adresatka nie ma w danym momencie okresu. Aż strach pomyśleć jak bardzo jest ono denerwujące w TE dni.

Co Was najbardziej wkurza podczas okresu? Piszcie w komentarzach!

Polecamy: Jak się ubierać podczas okresu?

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj