Marcelina pokłóciła się z chłopakiem o plany na Sylwestra i nie wie, co powinna zrobić. Czasu jest coraz mniej. Pomożecie?

,,Hej!

Bardzo proszę o zamieszczenie mojego maila na stronie. Chciałabym dostać radę od czytelniczek.

Mam na imię Marcelina. Mój chłopak Maciek planował plany na Sylwestra dla nas, kiedy mi je powiedział, to się zdenerwowałam. Te plany były takie, żeby pójść do jego kolegi, którego ja nie lubię. Kiedy mu powiedziałam, że się nie zgadzam, bo myślałam że to będzie wieczór we dwoje, to się też zdenerwował. On powiedział że nie chce ze mną siedzieć, tylko iść się pobawić z kolegami. I się wtedy pokłóciliśmy. Ja mu mówiłam, żebyśmy się nie kłócili bo 4.01 to jest dzień naszej rocznicy, czyli za niedługo, ale go to nie obchodzi.

Najbardziej mnie zranił, kiedy powiedział, że woli iść się napić z kolegami, niż oglądać telewizję i całować się ze mną. Ja nie chciałam się z nim kłócić, ale on tak. Jak zaczęłam ubierać kurtkę i buty to mi wykrzyczał, że ma mnie gdzieś i sobie pójdzie do kolegów i tak i tak. I od wczoraj się do siebie nie odzywamy, a ja ciągle płaczę. Dlatego piszę do Was bo nie wiem jak się zachować”.

Pozdrawiam

,,Nieudane plany na Sylwestra"
Źródło : Weheartit

7 KOMENTARZE

  1. Polecam jakiś wyciskacz łez, szampana i kota. Tak spędziłam poprzedniego sylwestra po kłótni z przyjaciółką. I pamiętaj, że to, że sylwester się nie uda nie oznacza, że cały rok będzie tak wyglądał. 2016 to był jak na razie najlepszy rok w moim życiu i przepłakany start tego nie zmienił 😉

  2. A jeśli by tak zorganizować domówke u kolegow twojego chłopaka Maciej miałby kolegow a ty bys zaprosila swoje przyjaciolki i kazdy byl by zadowolony. Albo jesli twoj chlopak ma takie nastawienie i woli kolegow to moze zaplanuj impreze z przyjaciolmi albo moze uda ci sie na jakąś wbic bo moze jacys znajmomi zorganizuja. Do sylwestra jeszcze troche czasu

  3. A może lepiej pogodzić się z chłopakiem jeśli bardzo zależy ci na tej relacji i zaproponować, że akurat tego sylwestra spędzicie osobno ? ja miałam podobną sytuację z moim chłopakiem i wspólnie wstwierdziliśmy żę będzie lepiej jak tą jedną noc spędzimy każdy we własnym gronie

  4. Ja na Twoim miejscu zastanowiłabym się przede wszystkim czy ten chłopak na pewno wart jest związku z nim? Bo jeżeli powiedział Ci wprost, że go nie obchodzisz, to rocznica rocznicą, ale chyba coś jest nie tak, nie uważasz? Powinnaś przemyśleć to uczucie czy warto je ciągnąć, bo związek nie polega na wiecznym ustępowaniu jednej strony… Pozdrawiam i bądź silna!

  5. Wydaje mi się, że powinnaś zwrócić uwagę też na jego potrzeby. Chłopak nie jest w stanie spędzać całego czasu tylko z dziewczyną, on potrzebuje spotkać się z kolegami, jak ty z koleżankami. Uważam, że powinnaś iść do swojego chłopaka się pogodzić i pójść na tego sylwestra. Nie koniecznie musisz rozmawiać z tym jego kolegą może akutar przyjdzie ktoś kogo nie znasz i znajdziecie kilka tematów do rozmowy. Bo przecież zależy ci na szczęściu twojego chłopaka.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki ????

    • W ten dzień powinnaś się dobrze bawić i nie psuć relacji ze swoim chłopakiem, ponieważ już nie długo macie rocznice 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj