Źródło: Pinterest

W tym wpisie przedstawię Ci 5 najczęstszych zachowań chłopaka, które świadczą o tym, że nie jest Tobą zainteresowany.

Kręcisz, flirtujesz z jakimś chłopakiem, ale nie wiesz czy go interesujesz? Jeśli nie masz odwagi zapytać wprost, wystarczy że zaczniesz go obserwować. Gdy zobaczysz u niego kilka z poniższych zachowań, możesz być niemal pewna, że chłopak nie jest Tobą zainteresowany (aby się upewnić na 100%, warto jednak zapytać!).

Po czym poznać, że chłopak nie jest Tobą zainteresowany? Oto 5 najczęściej spotykanych reakcji!

1. Prawie nigdy pierwszy nie zaczyna rozmowy

Chłopakom bardzo często brakuje odwagi, aby zacząć rozmowę, czy zagadać. Jednak jeśli ktoś im się naprawdę podoba, to są w stanie się zmobilizować i to zrobić. Jeśli najczęściej jest tak, że to Ty zaczynasz i podtrzymujesz rozmowę, to bardzo prawdopodobne, że nie jest on Tobą zainteresowany i nie zależy mu na Tobie.

2. Nie interesuje się tym co robisz i jak się czujesz

Chłopak, który nie jest Tobą zainteresowany, najzwyczajniej w świecie nie interesuje się też Twoim życiem. Nie będzie się zbytnio martwił, gdy będziesz czuła się źle, jak i nie będzie zazdrosny, że poszłaś sama na imprezę.

3. Mówi Ci o innych dziewczynach lub zwierza się ze spraw sercowych

Jeśli chłopak mówi Ci o swoich sprawach sercowych lub o innej dziewczynie, która mu się podoba, to traktuję Ci tylko jako zaufaną przyjaciółkę. Oczywiście zdarzają się przypadki, że niektórzy robią tak, by dziewczyna była o nich zazdrosna, jednak sama musisz wyczuć, czy robi to specjalnie, czy tylko się zwierza.

4. Rzadko albo prawie w ogóle nie prawi Ci komplementów

Chłopak, który chce być dla Ciebie tylko przyjacielem, tylko od czasu do czasu rzuci Ci jakiś niewinny komplement. Gdyby był Tobą zainteresowany, z pewnością często by Cię chwalił.

5. Nie chce się spotkać

Jeśli chłopak nie jest Tobą zainteresowany, to nie będzie chętny na jakiekolwiek wyjście we dwoje. Jeśli jednak zdecyduje się na spotkanie, to będzie unikał bliskości i romantyzmu.

Jaką jeszcze reakcję chłopaka dopisałabyś do tej listy?

Czytaj także: 5 oznak, że chłopak pisze z inną

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj