jesteś dla niego tylko koleżanką
Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy masz szanse u dziewczyny, która Ci się podoba, czy może ona traktuje Cię tylko jak kolegę? W tym wpisie spróbujemy pomóc Ci rozwikłać tę zagadkę.

Nie jesteś pewny, czy dziewczyna, która Ci się podoba, uważa Cię za kolegę, czy może liczy na coś więcej? W tym wpisie znajdziesz 5 sygnałów, które świadczą o tym, że możesz zapomnieć o związku z nią.

Po czym poznać, że ona traktuje Cię jak kumpla?

#1. Mówi, że Cię lubi, ale nie jesteś jedyny

Jeżeli dziewczyna mówi, że Cię lubi to z całą pewnością tak właśnie jest. Możliwe jednak, że nie jesteś jedynym, do którego ona żywi takie uczucia. Im więcej ma kolegów, tym mniejsza szansa, że to akurat wobec Ciebie czuje coś więcej.

#2. Zagaduje do Ciebie, ale nic więcej

Jeżeli ona sama się do Ciebie odzywa, to z pewnością lubi z Tobą rozmawiać i przebywać w Twoim towarzystwie, ale niestety wcale nie musi to oznaczać, że ona liczy na coś więcej. Wiele osób próbuje doszukać się drugiego dna w takich próbach kontakt, ale prawda jest taka, że najczęściej rozmowa, to po prostu rozmowa. I nic poza tym.

#3. Nie próbuje zmniejszyć między Wami dystansu

Podczas Waszych spotkań, możesz liczyć na jej uśmiech i żarty, ale nie ma mowy o jakiś bardziej czułych gestach, typu przytulanie czy nieśmiałe dotykanie. To może oczywiście oznaczać, że dziewczyna jest nieśmiała i wstydzi się wykonać pierwszy krok, ale zazwyczaj świadczy to o tym, że jesteś dla niej tylko kumplem.

#4. Opowiada Ci o innych chłopakach

Koleżanka, która opowiada Ci o innych chłopakach, najprawdopodobniej nie robi tego po to, aby wzbudzić w Tobie zazdrość. Nie rób sobie zbyt wielkich nadziei, żeby później się nie rozczarować. Dla pewności możesz sam zacząć mówić jej o innych dziewczynach i zobaczyć jak zareaguje.

#5. Nie próbuje zostać z Tobą sam na sam

Zakochana dziewczyna będzie chciała spędzać z Tobą jak najwięcej czasu, najlepiej bez obecności osób trzecich. Jeżeli ona chętnie przebywa w Twoim towarzystwie, ale nie zależy jej na spędzaniu czasu tylko we dwoje, to prawdopodobnie jesteś dla niej tylko kolegą.

Czytaj także: Co zrobić, żeby dziewczyny za Tobą szalały?

jesteś dla niego tylko koleżanką
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj